Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol tudok Gastroyal zsírégető...

Hol tudok Gastroyal zsírégető lisztet vásárolni? Legjobb lenne interneten, de sehol sem találtam.

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Zsírégető liszt?

Te komolyan hiszel ebben?

2010. márc. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
google
2010. márc. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Semmi különbség nem lehet ez, és a Norbi féle liszt között. Próbálj olyat venni, Norbi- vagy bio boltokban!
2010. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi 3.
2010. ápr. 2. 13:09
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz akkor ne norbit vegyél hanem iylet.. Nekem bevált. 2 hónap alatt 21 kilót fogytam. REndelj ebből kászólt ételeket, az a legjobb.
2010. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16:45: Nem fontos hinnie benne. Anélkül is működik. Mielőtt olyan kérdésben foglalsz állást, amiről lövésed sincs, javaslom, próbáld ki vagy minimum érdeklődj, olvass utána itt: www.zsiregetoklub.hu.
2010. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én a Norbi-féle dolgokat nem nyomnám annyira. Próbáltam, mindegyik termékében csalódtam. A Gastroyal termékeiben azonban még egyszer sem, úgyhogy inkább arra voksolok. Egyrészt nem mindegy, mire költöm a pénzemet, másrészt az emberek többsége nem csupán fogyni akar (egyébként úgy, hogy a bőre se legyen pocsék utána), de meg is akarja tartani a súlyát. A zsírégető liszttel készült ételeken felül javaslom még a Gastroyal fogyókúrás és egészségmegőrző italait. Finomak, szó szerint itatják magukat és önmagukban is hatásosak.
2010. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is jóval hatásosabb az ebből a zsiégető lisztből készült ételek, mint a norbi féle kotyvalékok.. Egyszerm még a Tv-ben is volt hogy sima teljes kiőrélésű lisztet árul az ő fejével rajta.. A legegyzserübb ha felmész a zsirégetőklubb oldalára, és rendelsz heti étrendet, és látni fogod hogfy mien hatásos.
2010. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A teljes kiőrlésű természetesen nem rossz, de be kell, hogy valljam, Norbi feje nekem nem érne meg nagyobb összegeket :)
2010. júl. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze.. A teljs kiörlésű liszt is jó, egézséges, de azzal inkább szerintem csak suly-t megtartani.. A gastoyal pedig a saját "zsirégető liszt"- ével készíti az ételeit , ami nagyon jól beválik.. " hónap alatt 21 kilt fogytam.. Most anyagi gondogbol abbahagytam, de megitn folytatni fogom.. ( amikor nem rendeltem az étrendet akkor is rendeltem zsirégető kiflit amit külön is megrendelhetesz 350 ft 2 darab.. Ha kiszámolod 175 forint, ami ha bemész egy bio boltba, az se olcsobb, ez viszont használ..) Szerintem még mindig az a legegszerűbb ha megrendeéled valamiek étrendet a gastroyal-tol én speckó a formabontót ettem, és nagyon hatásos.. Sok sikert a fogyizáshoz! :)
2010. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!