Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tulajdonképpen milyen választ...

Tulajdonképpen milyen választ várnak a fogyókúrát tervezők?

Figyelt kérdés

Hogy lehet lefogyni? Mennyi idő alat lehet X kilót leadni? Nyárig le tudok fogyni? Két hónap alatt X kilót le lehet fogyni? És így tovább... Van bárki a világon, aki komolyan nem tudja, mitől hízott el? Vannak olyan elszigetelt részei az országnak, ahol nem hallottak még kalóriákról, sportról semmit? Nem hiszem.


Akkor mi célt szolgálnak ezek a kérdések, őszintén? Önigazolás? "mindjárt el fogok kezdeni diétázni, hiszen lám, már a Gyakorira is kiírtam" Csodavárás, hátha valaki megírja minden pufi ember titkos vágyát, miszerint "egyél nyugodtan bármiből annyit, amennyi belédfér, csak utána azonnal nyalints meg egy szelet citromot, és akkor fogyni fogsz, heti 3 kilót, nekem ez bevált"? Komolyan, mi ez a sok, ismétlődő, úgymond felesleges fogyókúra kérdés?


2016. febr. 22. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod, ezeket én sem értem. Egypár éve itt kevergek, de én sosem kérdeztem semmit, megkerestem, kitapasztaltam, kifejlesztettem a dolgaim. Vannak persze értelmes kérdések is.

De hogy le fog-e fogyni egy ismeretlen valaki, mert fut? :D Lehet, hogy hízni fog, attól függ.

Hogy miért kell előre tudni, hogy igen, ezzel 59 nap múlva 63.5 kg lesz, ami tuti ideális neki... Csinálja legjobb tudása szerint s egyszer talán eléri céljait. Sosem értettem, miért akarnak jóslást, mire jó az.


De a legpoénosabb, amikor étrendváltoztatás és mozgás nélkül akarnak fogyni...

2016. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván neked nincs ilyen gondod, de azért nem kell lenézni azokat akik itt várnak segítséget. Azok akik tényleg túlsúlyosak, és nem önértékelési zavaruk van azok elhiheted, hogy a gyakori kérdés kiírása előtt számtalan fogyókúrát kipróbáltak már, ki több ki kevesebb sikerrel. Számtalan oka lehet, hogy miért nem sikerült lefogyni, és nincs szándékomban felsorolni. Sokan csak tanácsot, esetleg tippeket várnak, hátha valaki olyat ír amit még nem próbált ki.

Én is túlsúllyal küszködtem, és itt a gyakorin olvastam először a kalóriaszámolásról. Nekem segített amikor valaki leírta a saját tapasztalatát.

Szóval nem kell lenézni őket. A legtöbb kérdezőnek amúgy sem kéne fogynia, mert nekik csak komoly önértékelési zavaruk van.

Csak megjegyzem: Nem a fogyókúrás rovat a gáz, hanem az egészség rovat.

2016. febr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második, az OK, hogy kérdeznek, de hogy mennyit fog fogyni... Ezt senki a világon nem tudhatja. Sokszor nem is árulnak el magukról semmit, persze akkor se tudnánk, de kicsit előrébb lennénk.


Á, minden rovatban van sötétség, a homo sapiens átlagban nem valami intellektuális faj. S ez a legjobb a bolygón, hajajj...

2016. febr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, bár őszinte leszek énis itt kértem tippeket, miután láttam a neten a szálkásító diétát, csak én a sport/testépítés rovatba mentem. Mi lett az eredménye? kevesebb mint 1 év alatt 30 kilót fogytam.
2016. febr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!