Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Helyes így ez az étrend?

Helyes így ez az étrend?

Figyelt kérdés
Barátnőm most leállt "diétázni" mert szerinte hú de milyen kövér. Sorolom egy napi betevőjét: 1 joghurt, 1 vagy 2 alma, meg ilyen "abonett" kenyér, vagy micsoda. Ilyen kétszersült féle valami ahogy tudom. És SEMMI mást nem eszik, folyton panaszkodik, hogy le van merülve, főleg így 1 hónappal érettségi előtt. Helyes ez, hogy csak ennyit eszik?
2010. márc. 31. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem helyes és lelkileg össze fog omlani amikor visszahízza a leadott kilók 180%-át...
2010. márc. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is.. Amikor meg könyörgök neki, hogy ugyan egyen már rendesen, akkor fogja, és jól bevacsorázik.. Na azt meg úgy tudom, hogy ha ilyen diétának nevezhető éhezés alatt bezabál, az egyből megy lerakódni. De nem fogja föl.
2010. márc. 31. 19:24
 3/10 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék, hogy higyjen nekem, és egyen rendesen? Észérvekkel nem tudtam meggyőzni, már volt egy csomó veszekedésünk is ebből fakadóan..
2010. márc. 31. 19:37
 4/10 anonim ***** válasza:

végül is így egy idő után lefogyhat de mihelyt vissza áll a rendes étkezéshez rögtön vissza szedi a kilókat szóval sok értelme nincs.

Azt nem írtad hogy rendesen tornázik e vagy csak egyszerűen nem eszik mert ha még nem mozog akkor hiába eszik ilyen keveset nem fog lefogyni és pillanatok alatt vissza megy a leadott kilók.

Én is próbáltam ezt a módszert de szerintem semmit se ér.

Inkább egyen rendesen és ne csak joghurtot meg gyümölcsöt mert az nem elég a szervezetnek.

2010. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát hogy mit tehetnél.Szerintem nem nagyon tudunk így segíteni.A te barátnőd és ha te rád nem hallgat akkor ránk se fog.
2010. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tortnázik is mellé, rendszeresen, minden nap. Próbáltam már mondani neki, hogy egyen rendesen, de 0 a hatás.
2010. márc. 31. 19:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Azzal sem tudok hatni rá, hogy érettségi előtt 1 hónappal van a legtöbb energiára szüksége, minden este hullafáradt, nekem panaszkodik, hogy milyen rosszul van, meg fáj a hasa, de amikor mondom, hogy talán egyen valamit, akkor nekemtámad..
2010. márc. 31. 19:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Csempéssz étvágyjavítót a vizébe. Hülyeségnek tűnhet, de én ezt csináltam az egyik barátnőmmel és bejött.
2010. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utánna meg depressziós lesz mert mindíg éhes-->zabál-->hízik . . .
2010. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Baromságot csinál, ha már most le van merülve, érettségire meg is betegszik. Egy dolgot tuszd tenni: elmész egy könyvesboltba, és veszel neki ajándékba egy táplálkozási szakkönyvet. Ha szerencséd van, el is olvassa.

Olyat vegyél, amiben részletesen leírják, hogy mit mivel kell enni, de nem recepteket, hanem hogy mire miért van szükség, és milyen arányban.


Egy példa:

[link]


A receptek kicsit unalmasak benne, de a szabályok és tudnivalók állati jól le vannak írva.

Nem tudom, lehet-e még kapni.

2010. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!