Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is egyoldalú, ha...

Szerintetek is egyoldalú, ha köretnek rizset, krumplit, és párolt zöldségeket eszem főtt tészta helyett?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egyoldalu, mert én is ezt teszem, és ez jó dolog.
2010. ápr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne egyoldalú? Ez már rögtön 3 dolog:) viszont a krumplit én minimálisra csökkenteném, és rizst se ennék minden nap. A zöldség a legjobban emészthető, és ennek a legkisebb a kalóriaértéke.
2010. ápr. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én sem tudom, de itthon most a pörkölthöz akartam rizset főzni, erre leszidtak, hogy miért eszek ilyen egyoldalúan. És hogy véletlenül se tudjak rizset enni, az összes adag ki van porciózva a főtt tésztához. :( Pedig én csak lapos hasat szeretnék a nyárra...
2010. ápr. 1. 08:07
 4/7 anonim ***** válasza:

A tésztát felejtsd el. Semmi tápanyag nincs benne, csak fehér liszt. Tömény szénhidrát, semmi szüksége rá a szervezetednek. A lehető legrosszabb.

Akkor inkább barna rizs. (Bár tésztánál még a fehér rizs is jobb.) Vagy egyél kölest, bulgurt.

De a zöldség a legjobb. Nem egyoldalú, sok benne a vitamin, és sokféle zöldséget lehet.

2010. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy rizset?...

ha még helyesen sem tudsz írni, egy ilyen egyszerű szót, hogyan ehetne elvárni, hogy megértsd, mi az a szénhidrát, és hogy a rizs ugyanúgy hízlal, mint a tészta?...

Egyél zöldséget, gyökér.

2010. ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: itt nem a kérdező a gyökér, hanem te. Ráadásul hülyeséget tanácsolsz neki... Kell a szénhidrát, és a rizsben lévő az jó minőségű, pláne, ha barnarizsről van szó.

Meg nem is lehet mindig zöldséget enni, mert besokall az ember, plusz elég drága is. Hetente egyszer- kétszer teljesen oké a rizs, de lehetőség szerint legyen barna.

2010. ápr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jogos a felvetés, nem írtam helyesen, bár szerintem a kérdés megértéséből nem von le semmit sem. Örülök, hogy te mindig mindent helyesen írsz (Mondjuk a mondatot nagybetűvel szoktuk kezdeni.) Ahhoz képest amit itt szoktam látni, az én helyesírásom még elég jónak is számít. (Akinek nem inge természetesen ne vegye magára.:)

Egyébként anyagilag nem tehetjük meg hogy állandóan zöldséget együnk, és nem mindenhez jó köretként. Utolsónak köszönöm, hogy kiállt mellettem.:)

2010. ápr. 11. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!