Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás, biciklizés vagy hasazás?

Futás, biciklizés vagy hasazás?

Figyelt kérdés
172 cm vagyok és 85 kiló, szóval szeretnék pár kilót,leadni hasról. Melyiktől lehet a leggyorsabban fogyni (diéta mellett) ? És kb. mennyi időt kellene edzenem? Köszi előre is. 17/F
2016. febr. 27. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Futás.
2016. febr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A hasizom erősítése alig éget kalóriát, szóval az biztos nem... A futás és a biciklizés is OK, persze a táplálkozás a döntő.
2016. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

ilyen súllyal én nem futnék, és a biciklizés se sokat ér beton úton, mert nem fogod széthajtani a biciklid, és amúgy is csak gurul a betonon.

Ha nincs pénzed súlyzókra se, akkor is találsz jobb gyakorlatokat, nehogymár 2016-ban 3 féle mozgásra legyen lehetőséged.

Nincs olyan, hogy legjobb!

2016. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Nem lehet csak egy testrészről fogyni. Heti 4x40 perc hasazás (illetve inkább cardio) és legalább egyszer 3-5 km futás,de nem gépen hanem a szabadban. Ezzel 15 kgt fogytam tavaly, xs-es méret lettem m-esből.
2016. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"a biciklizés se sokat ér beton úton, mert nem fogod széthajtani a biciklid, és amúgy is csak gurul a betonon"


Ez valami szektának a tanítása vagy mi? Idejére sem emlékszem, mikor hallottam ekkora baromságot.


Futni is nyugodtan lehet ilyen túlsúllyal, nem 140 kiló a kérdező. Persze nyilván óvatosan, de sportolást elkezdeni minden túlsúly nélkül is mindig óvatosan kell.

2016. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne a futással kezd rögtön.

Biciklizés és hasazás.

2016. febr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#3: Én bringával dobtam le tavaly 23 kg-t. Még jó, hogy csak gurul a betonon. ;)


Szálkásító diéta, plusz bringa, plusz súlyzós edzés, plusz hasazás.


Tuti siker! :)

2016. febr. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én futni és országúti bringázni is szoktam. A futás keményebb, de nem azért mert több oxigént kéne fel vennem (több kalóriát égetnék), mint a bringánál, hanem mert minden pillanatban "becsapódsz" ami nagyon igénybeveszi az izületeket, csontokat, izmokat. Annak aki irta, hogy a bicikli csak gurul a betonon, annak mondom: ha valaki 10-zel teker, akkor nyilván igaz... Egyébként gyere, és csináljunk egy versenyt, hogy ki bírja tovább a 40-es átlagot tartani... Vagy tekerjünk fel a Stelvio Pass-ra és nézzük meg, meddig birod... A futás mellett a bringa az egyik legkeményebb sport. És mivel kevésbé terheled az izületeket, csontokat, ezért tovább is tudsz bringázni, mint futni, magyarul több kalóriát égethetsz mint a futással.
2016. febr. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Énis a biciklit mondanám, jobbn is bírja az ember, mint a futást. Valaki írta, hogy szart se ér: igaz én szobabicikliztem nem sima bicikli a szabadba, de 1 év alatt 37 kiló minusz. Szerintem ez elmond valamit a hasznosságáról.
2016. febr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kb. mennyit kell bicajoznom egy héten/nap?

2016. febr. 28. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!