Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5-10 kg-ot szeretnek fogyni,1-...

5-10 kg-ot szeretnek fogyni,1-2 honap alatt ez lehetsege? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Heti 3-szor jarok kondiba egyeni edzestervem van amit ott csinaltal nekem? Emellett reggel szendhidrat csokkentett kenyeret ennek,delben a sulis kaja, este pedig salata, le tudnek igy fogyni ?

2016. febr. 28. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát próbáld ki és megtudod. Ha most azt írjuk, hogy nem lehetséges, akkor bele sem vágsz, eszel ugyanúgy mint eddig és maradsz túlsúlyos? Ez esetben máris értelmét vesztette a két hónapos határidő.
2016. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze csak gondoltam hatha valaki tud tapasztalatot mondani
2016. febr. 28. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem van saját tapasztalatom, de totál mások vagyunk. Esti saláta után én éjfélkor bezabálnék nagy éhségemben... Kivéve, ha sok fehérje is van benne, bár úgy is rezeg a léc. Nem tudjuk a kalóriaigényedet s hogy mennyit fogsz bevinni. Így nem lehet megmondani, hogy fogynál-e, milyen gyorsan, azt pedig főleg nem, hogy egészséges, kiegyensúlyozott lenne-e ez s bírnád-e.

Nem tudom, milyen a sulis ebéd, de bizonyára nem fedezi pl. az egész napi fehérjeigényedet, s ugyanez a többi tápanyagra, így a saját étkezéseidnek tápanyagdúsnak kellene lennie. Fehérjét és zöldséget ennék reggel és este is, bár ha beviszed, amit kell, akkor felőlem a reggeli lehet más is, de szénhidrát este, szénhidrát reggel, valami délben, ez nem hangzik olyan jól. A szénhidráttal nincs bajom, de elég fehérje is kell. S a kenyér sem az a tápanyagdús étel. Gondolom, eszel hozzá valamit, kérdés, mit és mennyit.

2016. febr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!