Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoptatás alatt hogyan fogyókú...

Szoptatás alatt hogyan fogyókúrázzak?

Figyelt kérdés
Nemsokára megszületik a kisbabám, remélem tudom majd szoptatni. Sajnos van rajtam egy pár kiló felesleg, szeretnék minél előbb megszabadulni tőle. Mi a teendőm? Mit ehetek, mit ihatok a diétával, hogy a minimális veszélynek sem tegyem ki a gyerekem?
2006. dec. 27. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy... Ha csak pár kiló van rajtad akkor az simán lemegy, ha normálisan eszel. A szoptatás és az egyre gyarapodó súlyú baba emelgetése elég. Főleg majd ha megindul:). Nem kell mindenkinek Heidi Klumnak meg Victoria Beckhamnek lennie, hogy 3 héttel a szülés után topforma...
2007. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Az en kisfiam negy honapos es meg mind szopik.Nem fontos a fogyokura mert le fogytam es szinte elertem a terheseg elotti sujomat.Azt mondjak hogy aki szoptat annak a mehe is hamarabb vissza huzodik es vissza nyeri az elobbi alakjat.
2007. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoptatom a kislányom, 4 és fél hónapos. Sajnos én szülés óta is híztam már 7 kilót pedig a folyamatos szoptatás mellett egy 7,7kg-os babát emelgetek, cipelek! NEM IGAZ, HOGY AKI SZOPTAT AZ KÖNNYEBBEN FOGY LE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2007. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Elöttemlévőhöz!!! Tényleg nem igaz,hogy a szoptatás fogyaszt én 23.hónapja szoptatok és csak híztam most több vagyok mint 9 hónapos terhesen.Mit csinálok rosszúl.?
2010. jún. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pupkayné Barbi válasza:

Szia!

Szerintem két dolog ami közre játszik a szülés utáni plusz kilóknál: alkat és a hormonális változás.

Szerintem megéri kicsit többet várni, hogy megismerd milyen 'lett' a tested. Csak ez alapján érhetsz el tartós eredményt.

Bízz magadban, mindenki más és más....

2011. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!