Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így rá fogok szokni a cigire?

Így rá fogok szokni a cigire?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyózni, sokat mozgok (napi 1- 1,5 óra futás ill inkább kocogás). Ha éhes vagyok,elszívok egy cigit,és az rögtön elveszi az étvágyam,+hát jól is esik:)

Eddig csak partydohányos voltam ,de most a fogyókúra miatt hétköznap is elszívok napi 3-4 szálat. Szerintetek így rá fogok szokni? Miután leadtam azt az 5 kg-t,amitől +szeretnék szabadulni,a cigit is "letenném".


2010. ápr. 1. 14:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
"letenném"?? .... hát nem tudom.. s ha megint éhes leszel? nem inkább eléveszel ismét egy cigit? mért nem próbálod meg egészségesen a fogyást? úgyértem cigi nélkül, mert az jó dolog ha sportolsz, de ha cigizel még a sport is nehezebb! Szerintem nagy az esély, hogy rászoksz, én nem kockáztatnám.
2010. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát igazad lehet,de nagyon szeretek enni,és nincs akkora akaraterőm,h csak úgy önszántamból neegyek.. :(
2010. ápr. 1. 14:54
 3/20 anonim ***** válasza:
Rá.
2010. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem így ráfogsz szokni.:(
2010. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ha valami miatt abba kellene hagyod a dohányzát , akkor viszont rohamosan hizni fogsz.
2010. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

Szerintem ha ezt így folytatod, rá fogsz szokni!

Ha adhatok egy tanácsot, ne gyújts rá többet, mert az életed eggyé fog válni a cigivel, s nehéz letenni.

Különben azt nem értem, ha éhes vagy, miért nem eszel, egyél, csak ne zabálj. (bocs a kifejezésért)

2010. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Eszek egy keveset.

De olyan nehéz megállni,h ne egyek többet.

És ha kávét innék,ha rám jön az éhség?

Arra is rá lehet szokni,és sztem az se egészséges:S

2010. ápr. 1. 15:01
 8/20 anonim ***** válasza:
mellesleg undoritó szagnak tartom a dohányos lehelletet, meg a dohányfüstszagot áraszó bőrt , ruházatot, és a dohányfüstöt is ugy alapból . .... és nemhinném hogy egyedül lennék vele.
2010. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A kávéra is rá lehet szokni.És jól tudod az se egészséges...
2010. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
igen a túl sok kávé sem egészséges, de szerintem azért a ciginél jobb...legalább tüdőrákot nem kapsz tőle..
2010. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!