Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha este 20:00 után nagyon...

Ha este 20:00 után nagyon megéheznék, mit javasoltok? (ne azt hogy ne egyek) vagyis javasolhatjátok, de sokra nemmegyek vele! Zöldséget ehetek? Mennyit? Vagy párizsi? Vagy tényleg semmit? Mert néha nagyon rámtör az éhség :S

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a zöldség az jó, szerintem a gyümölcs is, vagy joghurt
2010. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

zöldséget bármennyit (persze ne kukoricát -az nem is zöldség-borsót, vagy sárgarépát, hanem rendes zöldségeket, brokkoli, spenót, saláta, stb.) ehetsz.

Gyümölcsöt esetleg az alacsony cukortartalmúakat, de inkább zöldség. Mehet még soványhús, vagy tojásfehérje, vagy bármi más jó minőségű fehérje.

Párizsi az meg ipari hulladék, szemét a testednek.

2010. ápr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én zsírszegény túrót, vagy "friss szemcsés sajtot" szoktam kanalazni. Utána sokáig nem vagyok éhes. Másik megoldás: egyél pár szelet csirkemell sonkát. Nekem ez mindig bejön.
2010. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

zöldséget NE mert az szénhidrát

inkább fehérjét!!

2010. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20:00 után írtad a kérdést, ez cuki:-).
2010. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
pl. almát
2010. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
zsíros és nehéz ételeken kívül szinte bármit, de kifejezetten kis adagot
2010. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha este megéhezek és már nem akarok enni, de mégis éhes vagyok, akkor egy kis darab sajtot, joghurtot, kefírt, füstölt kolbászt (max.3 cm-es darabot) szoktam enni, vagy iszok egy csésze teát (cukor nélkül) vagy egy pohár tejet.


(Persze ezt nem mind egyszerre, hanem mindig csak egy valamit. S nem is mindig éhezek meg)


Mivel a fogyókúra kérdéscsoportban tetted fel, gondolom a cél a fogyás. Néha acélozni kell a kitartásunkat. Én minden nagyböjtben az egyik fogadalmam az, hogy nem eszek csokoládét (más édesség módjával jöhet), de csoki tilos. Ki is szoktam tenni egy rizses Milkát a szekrényre, hogy el ne felejtsem. Mások azt mondják mazohista vagyok, de a csoki még mindig ott van a szekrényen bontatlanul. Pedig nagyon szeretem.

2010. ápr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A sárgarépával mi a baj? Természetes a-vitamin forrás, a spenót kelkáposzta tele luteinnel. Éljenek a természetes vitaminok. :)

Én ha nagyon megéhezek este felé bevágok egy szelet sonkát, vagy iszok 1 bögre kakaót. És eszek mindent, beleértve a mamám sütötte sütiket is, csak mértékkel.

2010. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a sárgarépának magas a cukortartalma sajnos és az azonnal felszívódik -> este megy szépen be zsírba. :( pedig imádom
2010. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!