Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tűnik el a zsírpárnám?

Miért nem tűnik el a zsírpárnám?

Figyelt kérdés

tízórai a suliba 5 db házikolbászunkból készült szendvicset viszek amiben még paprika,vaj,sajt is van...ebéd az l nagy tányér leves általában, meg valami sült hús rízs vagy krumpli körettel majd uzsonna még egy szendvics vacsi meg gyümölcs.

nem vagyok kövér csak van egy kevés zsír a hasamon és azt el szeretném tüntetni!napi 2 edzésem van általában és oda energia is kell de zöldségből nem tok jól lakni és nincs túl sok energia benne...és a hasamat is szeretem...:D


2010. ápr. 1. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

:D:D:D:D

Kolbász, szendvics, leves, krumpli... Örülj, hogy nem hízol :D

2010. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

XD

kösz!:D

2010. ápr. 1. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarnál fogyni, akkor is baromi egészségtelen, amit csinálsz. Ha fogyni akarsz, a kenyeret/zsemlét teljesen el kell hagynod, csak reggelire ehet és csak teljes kiőrlésűt. Az ebéd is nagyon sok, igazából egyik köret se túl jó, bár itt sokan esküsznek a rizsre, de tény, hogy nem egy fogyókúrás dolog. Vacsorára már nem szabadna kenyeret enned, csak húst meg növényt.

Tilos a fehér liszt, a cukor, és minden, amiben ezek vannak. És nagyon kevés a zöldség meg a nyers cucc.

2010. ápr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
32%
idióták.. ha nem enne igazából semmit ott esne össze a pálán edzésen.. oda muszály az energia. este ne egyél ennyi. meg talán elég 3 szendvics is.:D meg ha naon nem enni akkor csak edzés elött egyél egy keveset h mégis legyen a hasadba vmi és h ne eseen le a cukrod.. én is ezt csinálom.:D nekem bevállt.(Y)
2010. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
KÖSZI!!!:D
2010. ápr. 2. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:
én is járok edzésre,és még sem eszem.ez baromi sok,ha hizni szeretnél akkor ok.
2010. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne sok???Reggeli az tényleg sok, legyen elég inkbáb csak 2, de ebédelni is kell, és suliból edzés után eléggé éhes az ember.plusz sztem belefér egy szenya délután, vacsira meg gyüölcsöt eszik
2010. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!