Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most komolyan mit számolgassak?

Most komolyan mit számolgassak?

Figyelt kérdés
kalóriát? vagy azt hogy egy nap mennyi fehérjét, szénhidrátot vagy zsírt vittem be. Akinek sikerült már lefogyni az hogy csinálta? miket evett vagy mit számolt??
2010. ápr. 2. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Kalória, szénhidrát, fehérje, zsír. Nem bonyolult, 2 perc alatt ki lehet számolni az egész étrendedet. Egyébként fontos mindegyik adat.
2010. ápr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem bonyolult de egy értelmes diétát sem találtma mert mindenhol mást számolnak és én oylat szeretnék ami egészséges, nem oylat hol azt írja hogy reggelire igyál meg egy csésze fekete kávét hát az sem normális aki ezt kitalálta :)

de ha fontos mindegyik akkor miből mennyit szabad?

2010. ápr. 2. 10:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ.

Amikor én 81kg-al nekiálltam fogyni, akkor kb. 1600 kalóriát, 150g szénhidrátot, 200g fehérjét fogyasztottam naponta.

Most 66kg vagyok és 2400-2800 kalória és 300g szénhidrát a napi adagom, a fehérje pedig változó. Én már nem akarok fogyni, a súlyomat így meg tökéletesen tartom.

Írd le az adataidat és összeírok neked egy nagyon egészséges diétát. :)

2010. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

172cm 78 kg 20/L

Előrre is köszi szépen!

2010. ápr. 2. 13:05
 5/7 anonim válasza:
Szisztok. Bocsi, hogy nemtudok hasznos választ írni. 12:55-től kérdezném, hogy nem -e tudnál nekem is összeírni egy diétás étrendet. Sajnos 4 hete diétázom és csak az elején ment le kb.2-3 kg és azóta nem mozdul. Előre is köszi a segítséget és mégegyszer bocsi a kérdezőtől.
2010. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
semmi baj :)
2010. ápr. 3. 07:45
 7/7 Krisz85 ***** válasza:
A kérdezőnek , meg akinek kell Írjatok privit, segÍtek!! végre már valakik akik számolni akarnak,!!
2010. ápr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!