Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3-4 kiló plusztól narancsbőrös...

3-4 kiló plusztól narancsbőrös leszek? Terhességi csíkjaim lesznek? 43 kg és 158 centi vagyok szeretnék hízni de visszatart a tudat hogy ez megesik és elcsúnyul a fenekem (most lapos de feszes). Ti mit szóltok? El fog csúnyulni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a bőr alatti kötőszöveted, ha rugalmas, akkor nem fog egyáltalán. Kérdezd meg anyukádat, hogy neki mennyire lettek terhességi csíkjai, minél több volt neki, illetve minél korábban alakultak ki, annál nagyobb a te esélyed is csíkokra. Narancsbőröd akkor lesz, ha nem mozogsz. Szóval próbálj úgy hízni, hogy mellette futsz vagy biciklizel, csak jóval többet eszel, akkor nem lesz narancsbőröd. Ja, és mindkét probléma megelőzésében segít ha sok vizet iszol.
2010. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
158 cm vagyok, 46 kg. 2 babát szültem, 20 kg-kat szedtem fel a terhességek alatt (mármint 20 kg/ per terhesség, a másodiknál valamivel kevesebbet). Egy darab terhességi scík sincsa rajtam, nem vagyok narancsbőrös, pedig elég hamar (először 2 hónap alatt, másodjára 4 hónap alatt) leadtam a plusz kilókat. A striák amikre te gondolsz, nem elsősorban a hízástól alakulnak ki (illetve csak a nagyon nagy mértékű hízástól), sokkal inkább attól, ha túl gyorsan fogysz és nem bírja a bőröd követni a változást. De valóban genetika lehet a dologban, hogy nekem a rohamos (2 hónap) fogyás után sem lettek csíkok. Igaz nem koplaltam, nem vontam meg magamól semmit, egyszerűen visszaállt az anyagcserém a maga gyors tempójára. A narancsbőr meg nem súlyfüggő: a szomszédunkban van egy lány, nagyon vékony, kb. mint egy fogpiszka és mégis narancsbőrös a feneke, felsőcombja. Állítólag a vízhiánytól van, lehet benne valami, mert én egész életemben rengeteg folyadékot ittam, simán megvan a napi 2,5-3 l.
2010. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

az utóbbinak: hány éves vagy? mikor szülted a gyerekeid? sportoltál valamit valaha? most sportolsz? dolgozol? és egy személyes kérdés: mikor terhes voltál a 20 kiló pluszodra hogy reagált a férjed? nem mondta h undorító vagy hogy már nem tetszel neki.... ilyenek?

2010. ápr. 2. 18:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor terhes voltam a 20 kg plusszomra úgy reagált a férjem, hogy soha annyira nem volt begerjedve rám, könyörgött is utána, hogy nehogy visszafogyjak. Neki is inkább a teltebb nők jönnek be, csodálkoztam is annak idején, hogy tetszem neki (az előző barátnője is kimondottan husi volt). Igen, sportoltam, gyakorlatilag mindig is sportoltam valamit, de anyukám pl. a tesiórákon kívül sosem mozgott és szintén 2 gyerek, 20 kg plusszok, utána gyors visszafogyás. 25 évesen szültem az elsőt, 3 év múlva a másodikat.
2010. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah, igen: a mai napig sportolok. Most gyeden vagyok, de kb. 1 év múlva ismét munkába állok.
2010. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
^^Köszönöm a válaszodat :) egyébként mit dolgozzol? irigyellek ám....
2010. ápr. 5. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!