Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért vagyok még mindig...

Miért vagyok még mindig narancsbőrös? Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Máskor egészséges táplálkozással/kalóriadeficittel 1 hét alatt gyönyörű sima lesz a bőröm. Most is ugyanazt csinálom, amivel régebben már fogytam 5 kg-t, (100g fehérje, 180g ch, 1400 kcal), és igyekszem meginni napi 2 liter vizet/teát, de már 3. hete csinálom és a combom hátsó része + a fenekem borzasztó rücskös :( 175 cm és 68 kg vagyok egyébként, eddig 4kg-t fogytam.

Elrontottam vmit? Vagy csak csináljam így tovább és majd valamikor (:S) lesz eredménye?


2011. szept. 4. 12:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
narancsbőre egy 170 centis 45 kilós lánynak is lehet. ezzel sajnons nem igazán lehet mit kezdeni
2011. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
tudom, hogy testzsír%tól és nem testsúlytól függ, csak azt nem értem, hogy ha régen ugyanígy sikerült 1 hét alatt eltüntetnem, akkor most miért kell szenvednem miatta?
2011. szept. 4. 12:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem: teát ne igyál, csak vizet (a két liter, főleg a mostanság tapasztalható melegben, elég kevés egyébként, simán lehetne a dupláját is), ha kávézol, akkor azt is próbáld csökkenteni, és csökkentsd a sófogyasztást is.
2011. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A kommentedre az a tippem, hogy mostanában nagyon meleg van, megnőtt a vízigényed, és a narancsbőr egyik leghatásosabb ellenszere a sok folyadék.
2011. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ok, akkor igyekszem többet inni, bár a két liter is nehezen csúszik le. Teából zöldteát iszom édesítővel. Sót csak minimálisan eszek, pl rizshez, hogy ne legyen annyira ízetlen. Kávézni egyáltalán nem szoktam.
2011. szept. 4. 12:48
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én vékony vagyok normál módon, és nekem is van narancsbőröm.

Zöld teát ízesítés nélkül szoktam inni, nem érdemes ízesíteni mert akkor kevésbé lesz hatásos. Nekem ez valamennyire használt, mert méregtelenítő hatású.

Vízből próbálj meg többet inni. Nálam 3 L-nél több nem megy.

Kenyérből pedig a teljes kiörlésűt vedd meg.

Én még zuhany alatt szoktam masszírozni a combomat. Meg fogom a kezemmel a bőrt és kifelé húzgálom.

Hideg meleg váltakozózuhany is jó rá(vérkeringésre jól hat).

Tarts ki, tudom,hogy nehéz, mert idegesít a narancsbőr. De ne add fel.:) El fog az múlni.

2011. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 bix ***** válasza:
73%

hűha. mennyien jöttek át az ezoterika topikból. laza zsírszövetet masszírozva vagy sok vizet fogyasztva eltüntetni? az igen? hideg meleg váltogatása max a bőrödet feszesítheti, hogy a zsírt nem bontja le az fix...


"narancsbőre egy 170 centis 45 kilós lánynak is lehet. ezzel sajnons nem igazán lehet mit kezdeni"

jah ha elb@szott diétát csinál.


a narancsbőr gyak laza zsírréteg ami a bőrhöz közel rakódik le. és ahogy ez lenni szokott a sejtekkel nem igazán szeretnek extrém meleg vagy brutális fizikai behatáson kívül megszabadulni tartalmuktól. ezért nem ér semmit a krém, a masszírozás,stb...


kérdező: igen. egy hét alatt 4 kiló fogyás az kizárt hogy mind zsír legyen, a narancsbőr eltüntetésének egyetlen hatékony módja ha úgy fogysz le, hogy az izmaidat megőrzöd. ha nincs izom nincs min kifeszüljön a bőr, laza és lötyögős marad. ha a combodon fenekeden megfelelő mennyiségű izom van (nem kigyúrtról beszélünk...) akkor feszes lesz és nyoma se lesz narancsbőrnek.


a nők főleg azért hajlamosak a narancsbőrre mert nem igazán alkalmas a testük alapesetben komolyabb izomtömeg építésére és megtartására. aki megfelelő intenzitást és terhelést adó edzés mellett diétázik soha nem fog ilyen gondokkal küzdeni, szépen, ahogy a testzsír százaléka csökken lemegy a narancsbőr is. ennyi a hatalmas titok.


a krémek és a masszírozás azért se segíthet a többi házi praktikával egyetemben mert a zsír energia, azt fel kell használni, nem lehet se kiizzadni se kipisilni. helyi fogyás meg nincs semmilyen formában, ha tudnál zsírt azaz narancsbőrt elvarázsolni bármilyen krémmel vagy módszerrel, akkor lenne helyi fogyás. de még mindig nincs.

2011. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Nem tudom hol olvastam mar de az volt a lenyege, hogy a narancsbor nagyon hanar kialakul, de viszont szinte lehetetlen visszaforditani, csinald tovabbra is az egeszseges taplalkozast+ mozgast, mast ne igazan tehetsz max doktrhoz mesz.
2011. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

tisztában vagyok a biológiával (miszerint zsírt nem lehet kencével eltüntetni).

egyébként 3 HÉT alatt fogytam 4 kg-t és nem 1 hét alatt :) s próbáltam megőrizni az izmom, súlyzózás, fekvőtámasz, kitörés, guggolás, hasprések, lábemelés, ilyenekkel. Plusz minden nap tolom a csirkemellet, túrót, fehérjeturmixot.

2011. szept. 4. 13:51
 10/16 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a narancsbőr dolog. 50kg vagyok rendszeresen súlyzózok és futok nem keveset. Cukrot 2éve nem is vettem. Nem eszem kenyeret stb......annyit értem el,hogy drasztikusan csökkent. Mivel izmos a combom simán tudok sortokban járni.De még mindig van és ha lebetegszem vagy ilyesmi akkor el is kezd azonnal "szaporodni" a dög. Szóval teljesen nem igazán lehet eltüntetni:(((
2011. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!