Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni 10-15...

Szeretnék lefogyni 10-15 kilót de mindkét térdem porckopásos és így a lépcsőzés is nehéz. Próbálok kevesebbet meg egészségesebbet enni de nem nagyon megy. Miket ajánlotok?

Figyelt kérdés

2016. márc. 10. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem csak lépcsőzni lehet ha sportolunk.

Egészséges ételek, megfelelő mennyiség, és rendszeres sport. Így menni fog. Könnyítésképpen számold a napi kalóriakeretedet. Én így fogytam 14 kilót.

2016. márc. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a lépcsőzést az se megy annyira fájnak a térdeim és épp ezért nem tudok olyan sportot ami tényleg segítene
2016. márc. 10. 10:10
 3/7 anonim ***** válasza:
80 millió sport van amiben nem kell lábat használni, emelj súlyokat, húzódzkodj stb.
2016. márc. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nah hát az nekem biztos nem menne már próbáltam
2016. márc. 10. 12:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Amennyi kifogàssal jöttèl, te nem is akarsz lefogyni. Akkor gyere vissza ha fejben is eldöntötted a dolgot. Tudom miről beszèlek, volt idő mikor kifogàsok tucatjait hoztam fel én is. Aztàm volt egy pont, mikor besokkaltam, ès mondtam, elèg, èletmòd vàltàs kell. Azóta 26 kg-t fogytam. Szòval majd ha nem kifogàsok jönnek, adhatunk tanàcsot is, addig az egyik füleden be, màsikon ki.
2016. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy valaki ezt fogja írni de ha már próbáltam mindennel amibe nem kell a térdem minden diétát de semmi nem vált be.
2016. márc. 10. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor járj el úszni. Az aztán kíméli az izületeket, nem kell gyorsban sprintelni, fokozatosan emelkedő távokkal közepes tempójú mellúszás tökéletesen megfelel. Ha rosszak a térdizületeid a túlsúly még inkább problémát jelent, ergo ha tehermentesíted őket, azok is lényegesen kevésbé fognak fájni. Ügyelj a helyes étkezésre, figyelj a szénhidrát bevitelre és ha nem akarsz kimozdulni keress a neten olyan gyakorlatokat, aik nem terhelik a testedet és saját súllyal dolgoznak teszem azt, lehetőség rengeteg. Vagy ott a jóga, az frankón feszesít, persze ha megtanulod rendesen. Otthon végezhető a callenetics is akár, az asztán az ég egy adta világon mindenedet kíméli, direkt úgy fejleszette a kitalálója anno ki. A lehetőségek végtelenek, szánd el magad és csináld, kifogásokkal még sosem fogyott le senki! Az étkezésnél meg eleinte kis lépésekkel haladj, hagyd el azt, ami egészségtelen, diétás tanácsokkal tele a net, nehéz így bármit is javasolni, hiszen lehet akár étel-intoleranciád is, továbbá Te tudod mi az, ami nélkül minden elhatározás dacára sem tudsz létezni hosszú távon. Rosszul berögzült szokásokkal már nyilván sokkal nehezebb. Első körben fejben dől el, ha nem határozod el magad kőkeményen, eleve kudarcra leszel ítélve.
2016. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!