Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csapatépítő tréning, alkoholla...

Csapatépítő tréning, alkohollal és bográcsos kajával. Mit tegyek? Tanácsok?

Figyelt kérdés

Új melóhelyem van. (Nem irodai munka! :) )

Diétázom.

1. probléma: alapvetően nem eszek disznóhúst, kamaszkoromtól kezdve, sem marhát. Lesz bográcsos kaja (ami ugye zsíros...) alapvetően nem rajongtam sose a bográcsos kajáért.

2. probléma: alkohol.

Könnyen berúgok, mivel nem eszek sok zsíros húst (nemcsak diéta miatt, de nem is szeretem. Pl. marhát utálom 14-15 éves koromtól kezdve, disznót kiskoromban sem szerettem.. szalonnát kiskoromban se ettem meg pl. de karajt sem eszem kb. 15 éves koromtól kezdve)


A csirkét szeretem, ritkán pulyka, vagy hal.

Mit tegyek?


Az alkohol ugye kalória... és diéta alatt nem kéne inni. Nyilván nem verem a földbe a fejem ha megiszok egy kispálinkát, vagy 2 pohár bort, de egy csapatépítő tréningen nem ennyit szokás inni.

Tudom, hogy két pohár bor kalória tekintetében nem sok.

A másik gond, hogy én alapvetően nem szívesen iszom alkoholt (családi okok miatt) én ha megyek is bulizni elvagyok 2 nagypohár fröccsel (ami fehérborból van, így kcalban is kevesebb)


Segítsetek... mit tegyek?

Arra is gondoltam, hogy eszek a csapatépítő előtt egészségeset (pl. magvas kenyér, vagy abból készült szendvics, sok zöldséggel és sovány felvágottal) vagy eszem előtte csirkét, de akkor furin néz ki hogy vagyunk 20-an és hogy én meg semmit nem eszem abból a bográcsos kajából...


És még ha nem is a kcalt nézzük (mert OK, tudom, 1 alkalomtól nem lehet hízni!) de nekem azzal van a bajom hogy alapból nem szívesen eszem ilyen kaját, még ha nem is diétáznék. Alapból utálom a bográcsos kajákat. És alapból nem szívesen iszom alkoholt. 1 pohár még oké, max 2. És nem(csak) kcal miatt, hanem az egészségem és a májam miatt. + Családi sztorija is van...

de ha keveset iszom, akkor "csakazértis" logika alapján a többiek "tömnék" majd belém az alkoholt. ...

Meg nem vagyok 100 kg-os izomkolosszus hogy egyből lehúzzak fél liter vodkát és nem vagyok pasi se, lány vagyok így nem bírom úgy az alkoholt.


Ha nem eszem, akkor meg az alkohol még jobban fölszívódik és kevesebb megárt.

Nem akarok rosszullenni. Épp elégszer voltam rosszul piától. De ha csak 1 vagy 2 pohárral iszok egy csapatépítő tréningen, akkor "tukmálni" fogják belém az alkoholt és megszólnak hogy milyen csapattag vagyok...


jaj istenem, segítsetek. :(

Nem akarok berúgni se annyira, jókedvű szeretek lenni, de ahhoz elég 1,5 pohár nagyfröccs, nem akarok ezernyi kalóriát se bevinni bográcsos kajával, nem is szeretem... de nem akarok kilógni a csapatból sem, be akarok illeszkedni.


help!



2016. márc. 10. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minek ismételgeted el 15x ugyanazt? Elég lett volna 1x leírni, nem kisregényben - teljesen felesleges.


És menj el pszichológushoz, ha ez neked ilyen problémát jelent - NEM szabadna!

2016. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne egyél bográcsos kaját, egyél elötte otthon, ott meg igyál annyi alkoholt amennyit megkivánsz. De ha ennyire magabiztos vagy h ezt egyedül el se tudod dönteni és annyira ki akarsz lógni a csapatból, akkor minek mész el egyáltalán? Egy ilyen csapatépítő tréningre nem kellenek a negatív emberek. Szórakozni beszélgetni mennek, nem azon aggódni, hogy jajj x y holnapra 4,5 deka zsírt felszed.
2016. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bográcsos kajából te is kapsz, eszel belőle krumplit kenyérrel, amennyit gondolsz, és nem fogsz kilógni a sorból, és nem adsz okot arra, hogy kinézzenek. Az alkohol ugyan ez. A többiek 2 óra múlva úgy is merev részegek lesznek, 80 hányni is fog, tehát a józanak takarítanak.
2016. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
2016. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne igyal es kesz a kajat meg vagy old meg valahogy sajattal vagy edd azt amit ok egyszer belefer
2016. márc. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok minden irányból normális emberekkel körülvéve, de én megmondtam mindenkinek, hogy mit csinálok, mi a célom, és ezért nem eszek meg iszok bizonyos dolgokat. Mindenki szépen megértette, és kész. Pedig a társaságban, munkahelyen szinte mindenki iszik, ha olyan alkalom van. Én simán viszek akár dobozban kaját, ha arról van szó. Aki ezt nem érti meg, az kretén.
2016. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült a téning?
2016. márc. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!