Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kétségbeejtő! Éreztem már...

Kétségbeejtő! Éreztem már rég, hogy fogyni kellene, de ma, ráállva a mérlegre, a szívem megállt az tuti.158cm/79kg. Pár napja kezdtem tornázni, de félek, hogy nem tudok lefogyni. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Többször is fogytam már 10-15 kilót, de most attól tartok nem fog menni. Ráadásul, ha menne is, egy ruhám sem lesz jó rám. Kikészít...
2016. márc. 18. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrend ÉS Mozgás, súlyzós edzés leginkább máshogy nem fog menni, a csak diéta egyszer-max kétszer működik az életben, később az izmom vesztés miatt nem használ fel egyszerűen elég kalóriát a szervezet hozzá.
2016. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mozgok is, jóval többet mint korábban, sokat sétálok, tornázok minden nap. Az eddigi életmódomhoz képest nagy változás. De megijedtem, félek. :(
2016. márc. 18. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Sargakapszula.hu

Ma lattam egy 33 eves not ehhez a magasaghoz volt 77 kg es olyan segge volt hogy eleg sok mindent megadnek erte

2016. márc. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére a barátomnak sincs kifogása az enyém ellen... De mégis...:(
2016. márc. 18. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Ilyesmi számaim nekem is voltak (csak picit nagyobbak)... Ha láttál már fogyásra alkalmatlan embert, az én lehettem (van rosszabb, mert hajlandó voltam étrendváltoztatásra, de a jóllakást, remek ételeket, sok evést nem adtam s mozgásra sem tudtam rávenni magam akkoriban), de az első tizensok kilóval még nem volt gond, miután rájöttem a nekem való módszerre. Igaz, az anyagcserémmel semmi baj, beteg sem vagyok...


MIÉRT gondolod, hogy ne menne? Az utolsó kilókkal sokunknak nehéz, de nagy feleslegből fogyni azért még nem lehetetlen...


A ruhákra nem tudok mit mondani, én csak 20 kilót fogytam s nem váltottam ruhatárat (pár fehérnemű esett ki s amikor új nadrágot szereztem, annak a mérete változott picit), de az egészség és a kinézet nem fontosabb pár nagyságrenddel, mint a ruhatár? Bár én sosem szerettem a ruhákat, nem érthetek ehhez... De minden nem lehet tökéletes, ha hagytad felgyűlni a kilókat, ez az ár. Korrekt, szerintem. Örülj, ha nem betegség jön...

2016. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kedves kérdező! 158cm/76kg vagyok most. 80ról kezdtem,fogytam 6kg-ot de vissza jött 2kg. sajnos a sportolásra nincs időm egy 4 hónapos baba mellett! De ne keseredj el, fog az menni!
2016. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért vagyok kétségbeesve, mert 22 éves vagyok, nincs gyerekem se, és azóta sem fogytam egy kilót sem...
2016. ápr. 19. 12:08
 8/9 Rayna ***** válasza:

Szia!

Én 24 vagyok, 161 cm és 74 kg. 81 kilóról indultam februárban. Én is hozzád hasonlóan indultam, mérlegre állva jöttem rá, hogy te jó ég, ez már nagyon sok... de elhatároztam magam, és nem adom fel. Lassú fogyó vagyok, de nem bánom annyiban, hogy úgy is az az egészséges. Megerőltetni még nem erőltettem meg magam túlzottan amúgy, de így is van eredmény, ami inspirál. Ne félj szerintem te se, biztos hogy be fog indulni a fogyásod, ha tényleg teszel érte (egészségesebb étrend, rendszeresebb mozgás)! :)

A ruhatár meg igen, súlyváltozásnál cserélődhet. Rám is már ettől a még csöpp -7 kg-tól nagy lett egy nadrág, ami előtte szorított... de őszintén? Én örülök neki, mutatja, hogy tényleg fogytam (mert amúgy nem látom magamon). :) Én igazából abba bízok, hogy visszafogyok majd régi eltett ruháimba. :D

Még minimum 20 kilót le akarok adni, tehát még messze a cél... de bízok benne, hogy kb év végére el fogom ezt érni. :) Neked is sok sikert!

2016. ápr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért érzed úgy hogy nem fog menni?
2021. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!