Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kedves hölgyek, mellből lehet...

Kedves hölgyek, mellből lehet valahogyan fogyni?

Figyelt kérdés
vagy formásítani vagy valami????
2016. márc. 17. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Onnan és olyan ütemben fogysz, ahogy a génjeidben kódolva van. Ezt befolyásolni nem lehet.
2016. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy valami
2016. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy a melledet formásítani, nem tudod, csak az alatta lévő izmokat dolgozhatod meg, de nem a melleidet.

Egyébként meg helyi fogyás, zsírégetés nincs, de ha diétázni kezdesz, a melledből is fogyni fogsz. Persze ez valahol alkati is, én egyenletesen fogytam, pont annyira a mellemből, mint a derekamból, csípőmből is.

2016. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is gondjaim voltak ezzel. Csináltam ez miatt fogyókurát is, pedig amúgy nem kellett volna, de soha nem sikerült mellből fogynom, vagy legalábbis arányaiban ugyanúgy túl nagy volt a testalkatomhoz. Voltam orvosnál is ez miatt, ő mondta, hogy többet már nem fogyhatok ha kisebb melleket szeretnék, akkor műteni kell :(
2016. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha lefogyok akkor lógós lesz? Azt nem lehet hogy fogyok és mellette edzek hogy ne ereszkedjen meg?
2016. márc. 17. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Erről nem te döntesz. Ha nagy volt, s sokat fogytál belőle, akkor nyilván fog lógni.
2016. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Max. mellizomra edzhetsz s ez érhet valami kicsit, a zsírt nyilván nem tudok formásítani.

Hogy fogysz-e, az genetika, én 20 kiló fogyással semmit nem fogytam mellből, mondjuk akad még feleslegem, majd meglátjuk, mi lesz.

2016. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
biologia oran te logtal?van a mell es alatta a mellizom. mellbol fogysz ha engedi a genetikad de magat a mellet nem lehet formasitani csak mutetileg.
2016. márc. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!