Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és már kb egy...

13 éves vagyok és már kb egy éve nézegetem hogy hogyan tudnék lefogyni, szeretnék egy dietetikussal beszélni hogy kit ajánlj. És van-e olyan dietetikus Budapesten aki segitene nekem?

Figyelt kérdés
nem vagyok kórósan elhizott heti 6-7 edzésem van (úszás, futás) 59,2 kiló vagyok és 160 centi magas kb. 7-8 kilótól szeretnk megszabadulni, erősebb alakom van és a csontom is erős tipusú

2016. márc. 21. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Pszichológust ajánlanék, de tudom, le leszek hurrogva. Rendben vagy, az izom nagyobb súlyú, min a zsír, és tulajdonképp minek is? Azt nem írtad.
2016. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem írd le, hogy kb. miket eszel 1 nap. Úgy általában.

Növésben vagy, és heti jó pár edzésed van.

Nem kéne, hogy túlsúlyod legyen.

2016. márc. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még ráérsz. Fiatal vagy és nagy valószínűséggel megnősz és ez által nem fog látszódni.
2016. márc. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy túlsúlyos.. ha eléred a kívánt célt kórósan sovány leszel.. NE TEDD. Éld az életed:)
2016. márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kiskoromban gyarapodott meg a súlyom, mert magamra akartam hívni a figyelmet (nem tudatosan kcsi voltam) így amikro ettem mindenki dicsérgetet és hát így az hogy az akkori jólét most rosszlétet idéz elő
2016. márc. 24. 15:01
 6/6 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszokat, koplalásba nem is akarok kezdeni mert tudom a végerdményt!! :)
2016. márc. 24. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!