Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most ettem meg egy tabla...

Most ettem meg egy tabla csokit es leszeretnem egetni, hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

2016. márc. 24. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Bringázz le kb 20 km-t
2016. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És így otthon? Kb. hány felülés vagy guggolás kellene?
2016. márc. 24. 15:36
 3/12 anonim válasza:
26%
Miért etted meg?
2016. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Hát felülésből és guggolásból szerintem nem csinálsz meg annyit, hogy leégesd. Ez kb. egy óra aerob edzést igényel még az én testsúlyommal is (104 kg).

Szerintem ne foglalkozz vele, nem fogsz egy tábla csokitól meghízni.

2016. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem kb egy óra, vagy picivel kevesebb futás kell 500-600 kcal égetéséhez.

szerintem inkább arra törekedj,hogy legközelebb ne egyél meg egy egész táblával. mármint egyél csokit,hogyha megkívánod, de ne olyan sokat. lehet kapni pici pár grammosat is,hogyha nem bírod ki,hogy hagysz a táblásból.

de a legjobb megoldás az lenne,hogyha ennél 1-2 kockát. aztán becsomagolva beteszed a polcra és mondjuk másnap vagy harmadnap megint bekapsz párat belőle. így nem olyan vészes kalória ügyileg sem, mégsem kell nélkülöznöd az édességet.:)

2016. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
K0sz0n0m
2016. márc. 24. 16:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értek itt néhány válaszolót, a kérdés nem arra irányult, hogy meg kellett-e volna enni csokit, vagy legközelebb kellene-e enni. Nem kérte senkinek se az okoskodó tanácsát ilyen téren. Meg a múltat már nem lehet azzal megváltoztatni, hogy megpróbálunk valakit kioktatni... A kérdés az volt, hogy hogyan tudná lemozogni.
2016. márc. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az emberi szervezet kicsit bonyolultabban működik annál, hogy "leégessen egy tábla csokit".
2016. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző, ha a kérdező elégeti a csokival bevitt kalóriát, az majdnem olyan, mintha nem ette volna. Jó az hogy majdnem olyan mintha, az nem teljes mértékben igaz.
2016. márc. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz lenne, akkor nyugodtan lehetne diétázni csokival, kólával stb. A szervezet könnyen tárol zsírt,viszont nehezen engedi azt el (evolúciós kód). Persze nagyok az egyéni eltérések. Van, aki ehet csokitortát csülökpörkölttel,de ők általában nem kérdeznek itt. Ide azok írnak,akiknek fingjuk sincs az egészről és/vagy lusták utána nézni.
2016. márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!