Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez miért történik?

Ez miért történik?

Figyelt kérdés
Még csak 14 éves vagyok. Nem diétázom és nem is diétáztam soha. Viszont sportolok heti szinten 4-5 edzésem van. Az elmúlt 1,5-2 hónapban fogytam kb 3 kilót. Nem vagyok éhes, nem is tudok normálisan enni. Miért lehet ez? Most olyan 49-50 kiló lehetek. Nőttem is pár centit (167cm vagyok) de nem hiszem hogy ez számítana. Mostanában csak azt hallgatom mindenkitől hogy jaj de vékony lettél, hogy lefogytál. Miért nem tudok rendesen enni?

2016. márc. 26. 17:50
 1/2 anonim válasza:

Szia! Velem is ez van... Mindig meghagyom az ételnek kb. A felét, nincs étvágyam stb. Nekem azt mondták, hogy vitamin hiányom van.:/

Ja és én is fogytam kb 3kg-t pár hét alatt.

2016. márc. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

hát nem tudom remélem nem vagyok vitamin hiányos.. talán elmegyek orvoshoz hátha tud valamit mondani ezzel kapcsolatban

2016. márc. 28. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!