Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egyesek miért nem képesek...

Egyesek miért nem képesek elfogadni, hogy csak akkor történik változás, ha változtatunk valamin?

Figyelt kérdés

Kezd már nagyon idegesíteni a való életben és itt a gyakorin is azon emberek, főként nők gyülekezete, akik hangosan siránkoznak, hogy jaj, fogyni akarnak, DE....


És itt a DE. Fogyni akarnak, DE nem akarnak/tudnak mozogni, fogyni akarnak vagy 20 kg-ot, DE nem akarnak lemondani a finom ételekről, nem akarnak sose éhesek lenni, nem akarnak zöldséget enni, nincs pénzük egészséges ételekre....stb.


Csak a kifogások. Van pl. egy kolléganőm, aki lépten-nyomon azt kérdezgeti, mi a titkom, mitől ilyen jó az alakom? Mikor megmondom, hogy heti 5x edzek keményen és odafigyelek kőkeményen arra, mit eszek meg és mit nem ,akkor már szinte sír, hogy nem vmi csodaszert mondok, amitől egy hét alatt lefogy 20 kg-ot.


Miért nem lehet belátni, hogy az életben mindenért meg kell dolgozni? Tanulni kell ahhoz, hogy felvegyenek a jó egyetemre, bizonyítani kell ahhoz, hogy előléptessenek,oda kell figyelni a párunkra, hogy a kapcsolat ne hűljön ki...miért hiszik az emberek, hogyha ugyanúgy össze-vissza zabálnak, és meg se mozdulnak, akkor le tudnak fogyni?



2015. jún. 5. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
a kemény munka nem jár élvezettel a legtöbb ember számára
2015. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert a legegyszerűbb utat akarják, de ezen felesleges felhúznod magad, nem lesz tőle jobb.
2015. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most már, hogy leírtam, ami bökte a csőrömet, sokkal jobb, kis írásterápia :)


Mindannyian mások vagyunk, tudom jól, de néha jól esik kibosszankodni magam azon, ha valaki semmit se tesz a céljaiért, utána meg nekem kesered, és sajnáltatja magát.

2015. jún. 5. 15:42
 4/6 anonim válasza:

A pénz szerintem a leghülyébb kifogás. Mi sem állunk jól anyagilag, mégis meg tudom oldani. Oké. Nincs pénzem mindig csirkemellre, de pl. én a főtt tojással is szépen tudom"helyettesíteni", és fogytam is pár kilót. Főtt tojás, paradicsom, paprika, zöldségek, kertből eper, barna kenyér sem sokkal drágább, vagy egy áron van mint a fehér, rendes joghurt helyett natúr vagy light. Szóval tényleg meglehet oldani...


Nincs pénzem kondi teremre, de a futás ingyen van, illetve le lehet szedni Béres Alexandrát, Rubint Rékát, és hiába mondják itt sokan, h felesleges. Én is azt hittem, aztén 4 héten keresztül csináltam heti háromszor 40 percet, és sokat javított a testemen. Miért lenne felesleges ugrabugra ahogy sokan mondják? Kitörések, guggulások, sorrendbe rakva. Meg ők ebből élnek, nincs abból hasznuk, h semmi hatást nem érnek ell több millió embernél. Tehát aki végig csinálja, + fut minden másnap mellé 40-45 percet,+ odafigyel a kajára, elég vizet iszik, az tuti ér el eredményt. NE ADJÁTOK FEL!

2015. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Viszont az szerintem alap, hogy sosem akarok éhes lenni és finomakat akarok enni :) Ezzel nincs is baj, így még simán lehet fogyni, maximum nehéz esetekben sokáig kell keresni a megoldást. Nem baj, én makacs vagyok és nem akarok azonnal lefogyni, sőt, soha senkitől nem vártam fix receptet...


De a többi kifogás, igen. Nekem olcsóbb így az étkezés, miközben egészségesebb, rengeteg idő sem kell mozgásra (sőt, fogyni anélkül is lehet, némi séta mellett fogytam 20 kilót, még jó, hogy jó a genetikám, tudom, hogy nem érdemes így. a mozgás alap az ember egészsége, közérzete szempontjából, de persze a jó kinézethez sem árt... én is nagyon be akarom építeni, s felszedni jópár kiló izmot, csak egyelőre lusta önsorsrontó vagyok. de azért jó tudni, hogy rajtam múlik, nincs semmi kifogás :) még súlyzókat is vettem, az se drága dolog, néha azért megfogom őket, szerintem enyhén szórakoztató).


Zöldség nélkül is simán lehet fogyni, hardcore ketogén. Vannak, akik sosem esznek növényt. Extra dolog, de rámutat, hogy annyi módszer van... Most amiatt, hogy szegények vagyunk meg nem szeretjük a csirkét, nem kell úgy beállítani, hogy akkor esélytelen a dolog. Ha az ember elszánt, meg tudja találni az akár szokatlan módszereket is. Néha ezt hiányolom, az elszántságot és a megoldás keresését, ami a valódi nehézségek ellenére is sikerre vezet.

Bár aki ide beír, az pont utat keres. Kivéve, amikor mindenféle jó ötletet leszól, de tényleg mindenféle irányt, akkor már lövésem nincs, miért írt be.

2015. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hidd el, te nem idegesíted őket, csak ők téged.


Akkor meg nem velük van a baj, te idegesíted magadat fölöslegesen.. majd elmúlik, vagy most vagy talán következő életedben. Hát vagy nem :D

2015. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!