Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázók/fogyókúrázók, hogy...

Diétázók/fogyókúrázók, hogy alakult a húsvét?

Figyelt kérdés
Volt-e ereszd el a hajam, nagy bezabálás?? :D

2016. márc. 28. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, alapból nem sütöttem semmit, csak sonkát, kolbászt, főtt tojást ettem egy kis ch csökkentett kenyérrel, amennyi még bőven belefért a keretembe.
2016. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A tornat nem tartottam, de nem volt zabalas.
2016. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy telt mint minden eddigi nap. Attól mert Húsvét van, nem kell telezabálni magadat. Ezért kell életmódot váltani, nem alkalmanként fogyózni, mert akkor, helyes étrend mellett, nem is kívánod a sok édes sz*t!
2016. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem volt nagy bezabálás. Főtt tojás, sonka a mindennapi étrendemnek is része, mellé nyers zöldségek. Üdítő cukormentes. Sütinek meg csináltam isteni finom csokis zabpehelykekszet, kizárólag egészséges alapanyagokból.

Most még elmosogatok, aztán megyek bringázni.

2016. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ereszdelahajam ezerrel, igen, tojásfogyasztásom ötödére esett, szóval durva a helyzet. A gond az vele, hogy kevésbé élvezetes, mint a normál napjaim, már alig várom a holnapot :D Bár az elég szimpla lesz, éhes tuti nem leszek.

Fogyni így se, úgy se fogyok mostanság, így ebből a szempontból mindegy. Egészség szempontjából picit nagyobb rendezettség lenne az ideális, de a fegyelmezett kilengés még nem erősségem. Nem is kéne kilengenem, max. néha rokonlátogatáskor, az életmódomba úgyis belefér bármi, amire vágyom.

2016. márc. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Totális zabálás, napi 4-5 ezer kalóriák lecsusszantak péntek szombat vasárnap, viszont, vasárnap volt egy családi biciklitúra, 130km-t tekertünk, pénteken egy 25 kilóméteres gyalogtúránk volt a hegyekbe, szombaton meg csak simán itthon szobabicikliztem és voltam konditerembe, igaz nem fogyózom, de az energiamérlegem tuti negatívra jött ki. :D
2016. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
minden ugyanugy kivéve ettem egy diabetikus csokit emg kék monstert ittam
2016. márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szombaton még hősiesen tartottam magam, csak két kis sütivel bűnöztem, de aztán vasárnap a rokonoknál több is lecsúszott.

Kenyeret nem ettem, és az édes vackokból sem ittam, de vasárnap az átlagos kalóriabevitelemet biztos megdupláztam a sütikkel.

2016. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sokat ettem,sok sütit is,sok ch-t . De nm különösebben érdekel 1-2 nap .
2016. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szombat, vasárnap durva volt, de azt megengedtem magamnak. Ma már odafigyelek újra a kalória mérlegre. Délelőtt tettem egy kisebb bringa túrát is.
2016. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!