Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le tartósan?

Hogyan fogyhatnék le tartósan?

Figyelt kérdés

159cm 55-56kg vagyok. A combom 55cm vastag. Eddig 5hónap alatt csak 3-4 kft fogytam. Mit csináljak,hogy nyárra lapos hasam, vékony combom legyen?

13/l



2016. márc. 29. 17:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja. És a sworkit alkalmazást hasznalom,kalória számláló pedig a yazio
2016. márc. 29. 17:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Eletmod valtassal.Nem tudom,hogy miket szoktal enni,de tesztafeleket nem ajanlom, a serteshust sem.Egyel sok zoldseget, csirket, halat.Tojast is ehetsz. Olivaolajat hasznalj,de azt is keveset. Ha tejtermeket eszel,akkor csokkentett zsirtartalmut vasarolj.
2016. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rajtad nincs sok felesleg az adataid alapjan,azert sem mennek le olyan gyorsan a kilok.
2016. márc. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2: Miért ez a kettős mérce? A tojás sokkal zsírosabb, mint egy átlagos sertéshús s mindkettő telített állati zsír... Bár én is a tojást preferálom, de inkább az íze miatt (bár kicsit értékesebb fehérjét ad s könnyű finom házit venni belőle).

A zsíros étrenddel sincs önmagában baj, de azt már megszoktam, hogy sokan nem szeretik.

2016. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Reggelire egy narancs/mandarint szoktam enni. Ebédre ami van otthon/az iskolában (ha nagyon zsíros, nem lehetne enni ,abbol persze keveset eszem)
2016. márc. 29. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudom,h a tojasban is van zsir(6 gramm),de sok benne a feherje es egeszsegesebb sokkal,mint a serteshus
2016. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo: szerintem csinald ugy.Te meg fejlodesben vagy.de vacsira ne egyel nehez kajat.esetleg joghurtot vagy par szelet gepsonkat,esetleg zoldseget.a kenyeret ha teheted,keruld el napkozben is.ha megis neha ennel,akkor is csak teljes kiorlesut.
2016. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha joghurtot eszel,natur legyen,semmikepp se izesitett.az edessegeket is kerulni kellene.ha nagyon kivanod az edeset,70-80 %-os csokit ajanlom 1 max 2 kockat,de nem este!
2016. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csokit nem nagyon eszek amióta elkezdtem 4honapja fogyni
2016. márc. 30. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!