Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék tartósan...

Hogyan fogyhatnék tartósan néhány kg-t?

Figyelt kérdés

-a cél kb. 3-4kg mínusz

-most leszek végzős(Erdélyben élek, itt még van 11 nap suliig), jelenleg 18 vagyok

-alacsony vagyok (151-152 cm) és (reggeli előtt szoktam megmérn)50kg. Tudom hogy ez ideális lenne, de én nem érzem jól magam így

-nem akarok semmilyen drasztikus módszerbe vágni

-ahova tudok gyalog járok, suliba is, harmadikra gyalog járok (lift helyett),

-teába, kávéba nem teszek cukrot, üdítőket nem iszom

-keneyeret napi 1,5 szeletet eszem, és a hús mellé próbálok minnél kevesebb köretet enni

-nem eszek fél7-7 után, de naponta 'bűnözök', mert itthon mindig van valami házilag készített (többnyire gyümölcsös) süti (én is szoktam néha)

-sajnos elég kívánós vagyok viszont nehezen veszem rá magam, hogy új ízeket kóstoljak meg

-nem szeretem a konzerves halakat és a tejfölt/túrót (ezeket már kóstoltam)


-Segítsetek, mit ehetek/tehetek? :(

18L



2013. szept. 5. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem teljesen jól csinálsz mindent, és azért nem fogysz, mert ez az ideális súlyod. Innen nem szabad lentebb menni, főleg nem koplalva. Biztos te sem akarsz anorexiás lenni. Persze tudom, hogy nem ezt akartad hallani, hanem valami további tanácsot. Ezért is nem kaptál még választ senkitől.


Ha mindenképpen tenni akarsz még valamit, akkor hagyd el a sütit, amit írtál. A kenyeret esetleg hagyd el teljesen. De én a helyedben már teljesen elégedett lennék :)

2013. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha van rá pénzed,akkor a kenyér hejett egyél mást,amivel helyettesítheteg (Googlen keress rá). Egy nap egyél 5x kis adagokban,tehát soha ne érezd azt,h jól laktál, evés után kb. 5 percel fogod érezni, hogy mikor laksz jól,tehát,amikor érzed és még nem vagy evés után, akk már fölösleges táplálékot vittél be.Hetente 3x-4x sportolj valamit, sétálj, kocogj. Legalább 1-másfél órát.

Ha elérted a kívánt súlyt és még szeretnél formásodni,kezdj el aerobikozni,vagy csapat sportokba fogni. A legfontosabb, hogy ha ezt így elkezded, akkor minimum fél évig ne számíts javulásra, csak utána kezd majd a tested átalakulni,ha hamarébb akkor örülj neki,de a fél év az átlagos és utánna sem szabad abba hagyni a sportot, valami mindig legyen, mert az nélkül vissza hízol.

2013. okt. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!