Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnêk fogyni hamar...

Szeretnêk fogyni hamar és sokat. Viszont reggeltől estig megyek. És ha nem ennêk semmit valöszinüleg nem birnám. Mozogni se nagyon van időm sajnos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék ezek mellett gyorsan leadni kb. 10kg-ot?

2016. márc. 29. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hamar és sokat? Akkor az egészséged, lógó bőröd, dupla visszahízás nem is számít?
2016. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Már a kérdésen is látszik, hogy felesleges válaszolni.
2016. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló. De számít az is csak épp azért vagyok megakadva, hogy mit tegyek (amiket le is írtam) olyan életem van amibe ezt nehéz belevinni. De muszáj. Mert ha sok táplálékot vonok meg magamtól rosszul leszek ugyan is reggeltől estig megyek.

Kedves ketteske!!! Ahhoz képest válaszoltál. Csak nem válasszal hanem valami szokásos gagyi hozzászólással. Ha nem tudsz mit mondani inkább meg se szólalj!

2016. márc. 30. 08:40
 4/6 anonim válasza:

A reggeltől estig menést úgy értelmezem, hogy fizikai aktivitás. Ebből kiindulva, a napi energia szükségleted jóval magasabb lehet, mint egy átlagos (pl irodai munkásnak) embernek. Persze sok függ nemtől és életkortól is.


Gyorsan fogyni sehogy nem tudsz, csak tartós éhezéssel, melyre a tested reagálni fog. A megemlkedett aktivitásod teljesítéséhez roham gyorsasággal lelassítja az anyagcseréd, és igyekszik majd a szó szoros értelmében mindent eltárolni, amit táplálékot beviszel. Eközben leépít mindent, ami sok energiát éget, így először izmokat.


A végeredmény az lesz, hogy mondjuk fogysz 5 kiló izmot, ami a mérlegen látszik majd, mellé elképesztően gyenge és energiátlan leszel, és folyamatosan éhes, majd amikor feladod ezt az egészet, körülbelül 10-20 kiló tiszta hájat kapsz vissza az elvesztett 5 kiló izmod helyett, még olyan étkezéssel is, ami nem lenne annyira problémás.


De nyugodtan vágj bele, ha szerinted így is megéri. Jó tested mindenesetre nem lesz.

2016. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdéseden látszik nyomi,hogy tré a hozzáállásod,ezért felesleges válaszolni. Amit írtam nem válasz volt, hanem megjegyzés. Mit gondoltál? Beírsz ide valami bődületes baromságot (miközben csak a Google-t kéne használni) és megtalálod a "Szent Grált"?
2016. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Tíz kiló az rengeteg. Hogyan szedted fel? Talán hamarabb kellett volna gondolkozni, mikor még csak 3-4 kilót híztál. Dagadék.
2016. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!