Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akinek sikerult husz kilon...

Akinek sikerult husz kilon felul fogynia hogy sikerult es mennyi ido alatt?

Figyelt kérdés
En most fejeztem be a szoptatast de amugy is suly felesleggel kezdtem a terhesseget,mit tegyek?
2010. ápr. 4. 22:16
 1/6 anonim válasza:
46%

Hát.. 3 hónap alatt fogytam 24 kg-t. Viszont:

-meghalt az apám

-szerelmes voltam, de előtte csalódtam hatalmasat

-drogoztam

-stresszeltem

Inkább hosszabb idő alatt:)

2010. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nos huszat nem,de 14-et igen.

Nem ettem fehér kenyeret,tésztát,sem édességet,sem szénsavas vagy rostos löttyöket.

Minimális zsiradékot használtam,sok zöldséget,gyümölcsöt ettem(mint addig,mert egyáltalán nem éltem ezekkel),sok vizet ittam,naponta 4-5 étkezésem volt(van)Sokat sétáltam,aerobicoztam,pilateseztem,ducitréningeztem.Mikor mihez volt kedvem.

Lassan fogytam(nyolc hónapja kezdtem).

Sikerült,már csak azt kellene megtudnom hogy ne fogyjak tovább.

Sok sikert!!!

2010. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 13 kilónál tartok,4 hónap alatt. Ugyanazt tudom ajánlani,mint az elöttem lévö válaszoló. Liszt+cukor felejtö,többször keveset,sok viz,én iszok fogyiteát is. Bár nem hiszem hogy használ,de azért inkább iszom. :) Ja,és Norbira tornázom. Mág 7 kiló van hátra!
2010. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
92 kg.vagyok ,van valami jo torna a neten?
2010. ápr. 7. 16:03
 5/6 anonim ***** válasza:
22-őt fogytam 4 hónap alatt,úgy,hogy elhagytam a cukrot,fehér lisztet,rizst és a krumplit.Heti 3-4 -szer bicajozok 40-50 percet.
2010. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mint az előttem szólók, én is diétával fogytam 25kg-ot, hát nem túl gyorsan, de azthiszem megérte kb. 1 év. napi ötszöri étkezés, kenyeret el kell felejteni. az ötszöri étkezésben legyen uzsonna és tízórai ami mindig gyümölcs (pl.:egy szem alma vagy valami) ebédre lehet főtt étel, de a szénhidrátot és a fehérjét soha nem szabad keverni. ez az én tippem. sok sikert :D
2010. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!