Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki hosszas probalkozas es...

Aki hosszas probalkozas es ambicio-hiany utan megis sikerult nagy suly feleslegtol megszabadulnia, hogy szanta ra magat vegul?

Figyelt kérdés
Minden nap-na majd holnaptol- eset vagyok.Es kozben mergelodok es szomoruan veszem tudomasul hogy nem jonnek ram a ruhak,es megsem tudom megallni hogy ne egyek mertek nelkul?Ne toljatok le,tanacsra van szuksegem.
2010. jún. 25. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
egyél annyit, amennyi jól esik...a lényeg, hogy emeld fel a feneked és menj sportolni, mozogd le a pluszkalóriákat ;)
2010. jún. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy elkesederve.Ez a múlt,te nézz a jövőre.A múlt elmúlt, a régi cselekedeteidnek ez az eredménye,de a jelenben és jövőben történő cselekedeteid egy teljesen más énképet adnak majd neked.Légy bátor és erős,kitartó, kezdd el még ma a változást az életedben.Te vagy az,aki változtathatsz a jelenlegi helyzeteden. Meg tudod csinálni, nem egyik napról a másikra(de talán már így is vannak eredmények,ne aggódj), de 1 hónap múlva már közelebb vagy ahhoz,ahogy szeretnél kinézni.Mindig egy napra koncentrálj,hogy azt szépen megcsináld.Legyen torna és nagyon egészséges diéta (sok gyümölcs és zöldség). Ez azért fontos,mert ha jól táplálkozol, könnyebben mozogsz és végig tudod csinálni a tornát.Mindenképpen keress egy olyan mozgásformát,amit szívesen csinálsz,de meg kell bírkózni azzal is,amit nem szeretsz annyira.Keress képeket a neten,hogy milyen alakot szeretnél, gyűjtsd össze azokat egy mappába, és írj melléjük motiváló idézeteket. Gondolj arra,hogy egy szokás 3 hét alatt alakul ki,ki kell lépned a komfortzónádból (ami neked kényelmes megtenni), és új kihívásokat kell vállalnod.Napi 30 perc mozgás is nagy előrelépés, ha legalább 1 dolgot teszel meg azért,hogy jobb legyen,más legyen a jelenlegi helyzeted. Ami nagyon fontos, hogy légy elkötelezett és következetes a célod szerint,ne tegyél kifogásokat, ne panaszkodj, csak csináld végig.Ez egy felelősségvállalás a testedért.Nem olyan nagy ügy lefogyni,minden a fejben dől el. Érezd magad büszkének,hogy megcsinálod,ez az önfegyelm gyakorlása.Nagyon jó érzés,sokkal jobb,mint enni. Sokat kell azon gondolkozni,hogy milyen lenne, ha lefogynál. Fel kell sorolni az előnyöket és tudatosítani magadban. El kell szakadni attól az életformától,amiben jelenleg vagy és elfogadni, hogy az nem volt jó. Az elhízásnak is lelki okai vannak,hogy nem figyel az ember magára,feladja az álmait,ezeket az álmokat sose szabad feladni.Nem a múlton kell keseregni,nem a régi bajokon gondolkozni,hanem vidáman, jókedvűen, a jobbat várva nekiindulni a napnak. Holnap egy új nap lesz, az ember kezében ott a választás, eldöntheti, hogy mit kezd vele. MIndenkinek ugyanúgy megy az idő, van, aki bölcsen használja fel.Te bölcs akarsz lenni vagy csak várod,hogy elteljen ez a nap is? Vedd kezedbe az irányítást, indulj el és fusd be a győzelem pályáját,ne nézz hátra búslakodva, várd a jót, és tegyél meg mindent, amit tudsz.
2010. jún. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

23:26, annyira jókat írtál, hogy még engem is motivál :) szívesen megismerném jobban a gondolkodásodat, mert úgy érzem, a Te tanácsaidat nagyon érdemes megfogadni :)

kár, hogy nem tudok dobni Neked egy mailt :( tarthatnád bennem a lelket az éppen folyamatban lévő diétám során :)

2010. jún. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neki kell állni nincs mese... én személy szerint azért álltam neki mert egy 17 éves srácnak már erősen sokalltam, hogy 120 kg a tömege... Nem mellesleg egészségügyi gondjaim is kezdtek adódni... 180/100-as vérnyomás sétálás közben(nem akarom tudni, hogy mennyi lehetett tesi órán 10 perc futás után...). Illetve időnként, amikor rám jött nekiálltam kiló számra cukrot enni, ami egyenes út a cukorbetegség felé. Ez volt az a pont, amikor gondolkodni kezdtem a diétán, életmódváltáson... Aztán szomorúan kellett beletörődnöm, hogy ilyen alkattal esélyem sincs a lányoknál bármit is teszek... Nos végső elkeseredésemben nekiálltam ennek az egésznek immár 4 hónapja és ami motivál, hogy ha nyár végére elérem a 95-100 körüli súlyt, akkor megszerzem magamnak azt a lányt, akiért már hónapok óta küzdök. Magamért csinálom és nem másokért... ez az egész lényege.
2010. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23:26 tényleg jókat irtál, az élet az erőfeszitéseket dijazza, nem pedig a kifogásokat..:P De ezt nem csak addig kell igy csinálni mig eléred a célod.. úgy könnyű volna. De egy idő után ez lesz a normális és megszokod. Én a nagy chips, édesség evő álmomban nem gondoltam volna hogy egyszer nem is fogom kivánni és inkább megennék egy jó salit... szóval hajrá. Mindenkinek vannak mélypontjai, de inkább sirj egyet és igyál egy pohár vizet vagy menj el futni mint a hütőt lerohanni. Mellesleg ha egészségesen étkezel, nem lehetnek éhségrohamok. És tudjátok mibe gondoltam bele? Szerintem ha nem lett volna rajtam súlyfelesleg soha nem váltottam volna, most is chipsekem meg gyors kajákon élnék és eszemágába sem volna pl elmenni futni, mint mondjuk a barátnőim akik semmitől nem hiznak, de kiváncsi lennék a koleszterin szintjükre és hogy mennyit birnának egy túrán. Amúgy elég régóta futok, és lámcsak a suliban a legjobb eredmény az enyém 1000m-en. 17/L
2010. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igaza van ma reggeli válaszolónak van kedve velem csinálni
2010. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
??
2010. jún. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!