Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167cm 58kg vagyok. Mennyi az...

167cm 58kg vagyok. Mennyi az ideális kcal bevitelem egy nap ahhoz, hogy foggyak? 22/lány

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 22:29
 1/5 maundrel ***** válasza:

[link]


Itt ki tudod számolni a napi alapanyagcserédet, és a napi energiaszükségletedet. Az ajánlott napi alapanyagcseréd alá sose menj. az a minimum kalória amit el kell fogyasztanod. Kiszámolod az energiaszükségleteted is. a kapott számból kivonsz 15-20%-ot. Ennyi kcalt fogyassz egy nap.

2010. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Miért akarsz fogyni? Ideális a súlyod. Itt ellenőrizheted, ez a legjobb, mert a nemet és az életkor is figyelembe veszi:

[link]


19-25 között normális, a tied 20,8 vagyis nem hogy tökéletes, az alsó határhoz van közelebb. Ha 5 kilót fogynál, már a kórosan sovány kategóriába tartoznál.

2010. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 maundrel ***** válasza:
75%
(első vagyok) hagyjuk már ezt a bmi-s f*szságot. semmit nem ér. Én 168Cm/55Kg vagyok, és mégis olyan pocakom van mintha kismama lennék :S:S a testzsírszázalék a lényeg nem a bmi.....
2010. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok, normális testalkattal. A testzsírszázalékom magasabb, mint az extrém túlsúllyal rendelkező anyukámnak.

Az értéket vérvétellel állapították meg, szóval "hivatalos" papírunk van róla.

2010. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi...:)
2010. ápr. 5. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!