Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak és erősödjek...

Hogyan fogyjak és erősödjek is? 14/L

Figyelt kérdés
Szóval elkezdtem edzeni(felülés,fekvőtámasz,plank,guggolás,négyütemű stb..)Ezek mellé még súlyzós edzést is szoktam mostanában.Az izmom nőtt,sőt meg is erősödtem magxarul izmosodtam.De én nem ezt szeretném elérni(valamilyen szinten szeretnék erős lenni),hanem lefogyni.De ezzel csak még több kg leszek,mert az izom ugye.A táplálkozásomon nem igazán változtattam max annyit,hogy nem olyan sokat eszem(napi 3-4) és teljes kiőrlésű cuccokat meg vízet iszom,Mégis csak éppen,hogy pár deka ment le.
2016. márc. 30. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert erősítesz és nem kardiózol. A hoz, hogy fogyjál futnod es szoba biciklizned kell ez a kettő a "legegyszerűbb" gyakorlat.Valamint vannak még szír égető fitnesz gyakorlatok, de azt felejtsd el, hogy fogyni akarsz és erősödni egyszerre, el kell dönteni melyiket akarod a kettő nem megy együtt.
2016. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a kettő megy együtt, és így a legjobb :)

szénhidrátot csökkentsd minimálisan és akkor jó

2016. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet egyszerre szálkásítani és tömegelni egyszerre honnan vetted ezt a baromságot?Pont a hétvégén néztem 3 testépítős dokumentum filmet amiben el magyarázták, hogy nem lehet.Testépítés feketén fehéren nézd meg:)) és nem holmi hobbis testépítők hanem ott van Bohos Kornél vagy Bódi László vagy még a hatalmas alak Gödény György és asszem pont ő mondja, hogy nem lehet egyszerre szálkásítani vagyis fogyni valamint tömegelni izmosodni, úgy hogy kérlek ne mondj hülyeséget!!
2016. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!