Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 11, pár hónap múlva 12 évesen...

11, pár hónap múlva 12 évesen 165 centisen a 61 kilóból mennyit, hogyan fogyjak az ideálishoz, és mennyi lenne az?

Figyelt kérdés

Az osztályból mindenki vékonyabb ,könnyebb ,mint én. Mennyi lenne az ideális testsúly ,és hogyan fogyjak ?

Kb fél-egy éve még 65 kiló voltam ,és elhatároztam ,hogy nem fogyasztok olyan sok üdítőt meg egészségtelen ételeket és minden nap csináltam este 50 ,később 100 felülést.

Az elmúlt egy-két hétben vettem észre ,hogy egy kicsivel ugyan ,de könnyebb lettem.

Mit tanácsoltok ,mi a véleményetek?



2016. márc. 30. 20:08
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi ,elfelejtettem :

Lány vagyok

Apukám: 190 cm , kb 87-90 kg

Anyukám: 160 cm ,nem mondja meg ,nekem sem ,hogy mennyi ,csak annyit ,hogy 60-70 kg.

2016. márc. 30. 20:13
 2/4 crudy ***** válasza:
27%
Azt h esténként járj el futni. Lehetőleg heti ötször minimum 45 percig. Tarts be egy rendszeres étrendet és így hamar fog menni ha elszánt vagy. Az étrend sem nehéz: sok saláta, sok fehérje és egy picit szorítsd vissza a szénhidrátot (rizs, tészta, tojás, kenyér!!) ezekből napi egyszer egyél ami a reggeli. Mondjuk zabot. azt el is lehet készíteni finoman. Cukor, üdítő, chips, nulla!
2016. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az ideális testsúlyod 50-60 kg között lenne. Elsõnek szokj le az üditõk fogyasztásáról, nekem is ez volt az elsõ lépés a fogyózásban. Naponta igyál meg körülbelül 2 liter folyadékot, a legeslegjobb, ha ez tiszta viz, de a cukor nélküli teák is jók. Fogd vissza a cukorfogyasztásodat, hetente max. csak egyszer fogyassz cukrot tartalmazó ételt (pl. hétvégén jutalmazd meg magad egy kis csokival ;D) A napi kajád legnagyobb részét gyümölcsök és zöldségek tegyék ki. Pl. reggelire a legjobb gyümölcsöt enni (egyszerre csak egyfélét, mert a különbözõ gyümölcsöknek különbözõ a cukortartalma igy együtt erjednek) Az ebéded és a vacsorád mellé fogyassz nyers zöldségeket (õket úgy válogathatod össze ahogy csak szeretnél és annyit ehetsz belõlük amennyi csak jól esik) Ezek után a gabonafélékbõl fogyassz a legtöbbet. Jó dolog, ha tudod kerülni a fehérlisztbõl készült dolgokat, pl. teljes kiõrlésû kenyeret tudsz enni. Legkevesebbet az állati eredetû dolgokból foggyassz, mert ezek nem csak egészségtelenek, de gátolják a fogyást is. Legjobb, ha minden tápanyagot növényi eredetû étellel juttatsz a szervezetedbe. A felülés szuper dolog, de jobb lenne, ha sportolnál valamit pl. eljárnál futni, bicózni, vagy tudnál konditerembe járni. Keress valami sportot magadnak és eszedbe ne jusson koplalni ,mint a többségnek aki fogyózni akar ! :D (mint anno nekem is ;P) Fogyókúra idején is 1200 kcal a minimum, ha mozogsz is akkor 1500 ;) ;)
2016. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat , már leszoktam az üdítőkről és a chips-félékről.

Sok gyümölcsöt eszem , nagyrészben vizet , cukormentes gyümölcsleveket iszom.

Hétfőtől csütörtökig suliban minden nap van 40 perc tesi ,pénteken úszás , és jövőre ,ha még megengedik ,visszaállok kosarazni is. Esténként meg ugye a 100 felülés minden nap.

Köszönöm mégegyszer a válaszokat!

2016. ápr. 3. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!