Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ötletek kérek, hogyan adjak...

Ötletek kérek, hogyan adjak le 4-5 kg. -t? Konditermet nem engedhetem meg magamnak, itthon a youtube elött tudnék tornázni.

Figyelt kérdés
1,5 honap alatt - (rövidnadrág szezonra ) szeretnek lefogyni kb 4-5 kg.-t, es kozben feszesiteni kicsit. 30 eves vagyok, 160 cm es 54 kg. Konditermet nem engedhetem meg magamnak, itthon a youtube elött tudnék tornázni. Mennyit edzek, hogyan kezdjem? Köszönöm!
2016. márc. 31. 13:51
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Fogyás tekintetében az étrend a legfontosabb, de mivel nem írtál semmit, ezért gondolom az teljesen rendben van, grammra ki van számolva, mérve...

A YouTube-os tornát úgy kell elkezdeni,hogy rányomsz arra, hogy PLAY! ;-) Ja és érdemes valami lightosabbal kezdeni, hogy ne nyírd ki az izületeidet és ne legyen olyan izomlázad,hogy ne bírj megmozdulni.

2016. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Abszolut nincs kiszamolva grammra pontosan az etrendem! AAAaaahh.... Otletet kerek!
2016. márc. 31. 14:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Rubint Réka napi 20 perces videói nagyon jól formálnak. Nekem attól lett két éve bomba lábam. :)

Mellette sok zöldség, hús, folyadék; kevés köret. Méreteid alapján nem kell túlzásokba esni. Csökkentsd a szénhidrátot, főleg a cukrot és a lisztet, fehérjét ezzel arényosan picit növeled, mellette megcsinálsz 2x20 perc tornát heti 4x, tuti jó formában leszel május végére.

2016. márc. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon narancsos a combom, fenekem, rele van a terdem feélett a combom godrocskekkel mar vagy 10 eve. El kene tuntetni! Mozgassal menni fog? Vagy ezt inkabb cukor es szenhidrat megvonassal tunik el???
2016. márc. 31. 14:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül kigrammozni a kaját,de ha nincs rendben az étrended,akkor cseszheted a tornát!
2016. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hogy ertted? Napi 6x par falat? Pl. ?
2016. márc. 31. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem!

A "pár falat" nem étrend. A testet táplálni kell, még akkor is ha fogyni akar az ember, különben csúnyán leépül.

2016. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyi, ha ennyire nincsenek meg az alapok, hogy azt hiszed, hogy napi 6x pár falat a helyes, akkor ajánlom, hogy olvasd el a sárga kapszula könyvet, az rendbe teszi a hiányosságokat :)

Tényleg hasznos, nem csak testépítőknek.

2016. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked kell kitapasztalni, hogy mennyi étkezés az ideális. Én nem tudok napi 6x keveset enni. Akkor nem lakok jól, állandóan a hűtőhöz járnék, a kaján forog az agyam. Nekem a napi 2-3 étkezés az ideális. Így eleget tudok enni ahhoz, hogy ne legyek éhes. Sok saláta + hús, kevés rizs az egyik főétkezés, a másik tojás/olajos hal, a harmadik pedig valami lightosabb, általában 2 kis doboz natúr joghurt lenmaggal vagy gyümölccsel. Viszont ha nagyon narancsbőrös vagy, akkor az nem fog menni mozgással, mellette szálkásítani is kell.
2016. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!