Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg igy van ez? (lent)

Tényleg igy van ez? (lent)

Figyelt kérdés
Nem jó a mérlegem:( Egymás után 3X álltam rá és mindig más értéket mutatott, s azzal bedobtam a sarokba. De reggel szoktam méretkezni, mivel azt hallottam, hogy akkor reális. Viszont délután megyek a barátnőmhöz és nála megméretkezhetnék. S akkor igaz, hogy 1-2 kilót levonhatok? MIvel napi 2,5-3 liter vizet iszok. és az étkezések is...
2010. ápr. 5. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkabb vegyel egy rendes merleget,azt ajanlom.

Ez igy nem munka.

2010. ápr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A reggelhez képest délutánig azért nem szedsz fel 2 kilót. Oké, hogy sokat iszol, de gondoklom közben a WC-n is megfordulsz... Eza levonás csak önáltatás, semmi más...
2010. ápr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na jó, veszek egy jó mérleget!:D De nem gondolom, hogy önálltatás, legalább egy kiló csak kell legyen.. amit megiszok annak kevés százaléka távozik vizelettel... és 1l egyenlő 1 kg-val plusz az étkezések... nem tudom na, aki jobban érti az válaszolhat.
2010. ápr. 5. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindig ugyanabban az időpontban méred magad a barátnődnél, az is megfelelő. De ne vonogass le kilókat.
2010. ápr. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én általában másfél kilóval több vagyok este,mint reggel!! Nem hülyeség!
2010. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!