Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízúkúra utáni teendők,...

Hízúkúra utáni teendők, bővitve. Lécci normálisak?

Figyelt kérdés
Sikerült híznom, mondjuk egy betegség után kötelező volt... de az a kérdésem, valaki tudna részletesebben leírni, mennyit egyek hogy ne is fogyjak de pláne ne hízzak tovább? Eddig napi 5x ettem 2-3 óránként, ebédre dupla vagy tripla adagot, reggelire 2 szelet teljeskiőrlésü rozskenyér, estére meg 1 rozskenyér, vajmeg minden nélkül sovány hússal, uzsonna meg a tízórai pedig alma volt.
2010. ápr. 5. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sokkal tobb gyumolcsot. Almabol egyszerre megehetsz 1 kilot is, vagy csavarj gyumocsleveket otthon es azt vedeld frissen. Ha edeset kivansz mindig valami nyers gyumolcsot egyel magaban de sokat. 1 almaval nem mesz semmire :)
2010. ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha van norbi update zsebkönyved, és ha ismered a kódokat, akkor 2-est kell enned, és azzal tartod a napi súlyodat. Ha nincs zsbekönyved: norbi.hu azt hiszem
2010. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
almából délután uzsira 3mat szoktam tizóraira pedig 2őt. ha az ebédet visszaveszem, tehát max 1 tányérni akkor egy idő után beállok arra, nem? És akkor hagyjam a reggelit meg vacsit ennyire, és közte a tizórai és uzsi kell? vagy térjek visza napi 3x-i étkezésre?
2010. ápr. 5. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha visszatérsz a normál adagokra, nem fogsz lefogyni.
2010. ápr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!