Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy lehet fogyni? 91kg vagyok

Igy lehet fogyni? 91kg vagyok

Figyelt kérdés
163cm magas vagyok 91kg. Nagyon meghiztam. Nem tagadom szó szerint zabãltam...6napja elhatároztam hogy le fogok fogyni, minden este tornazok és napközben is takarítás setalas stb . Ugyanúgy eszek mindent amit Ithon főznek de nagyon keveset van egy kis fagyis tányér abból eszek napi 3x. Igy fogok fogyni?

2016. ápr. 5. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis akkor koplalsz?
2016. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mondanám koplalasnak mert éhes nem vagyok igy hogy napi 3x eszek keveset és sok vizet iszok.
2016. ápr. 5. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:

TÖKMINDEGY, HOGY ÉHES VAGY-E. Nem az a koplalás, hogy éhes vagy, hanem hogy nem adod meg a testednek a szükséges tápanyagokat. A fagyis tányérral pont semmit nem érek, ismeretlen tányér szorozva 3-mal szorozva tökéletesen ismeretlen étellel. Mit főznek, lekváros tésztát vagy húst zöldséggel? Nagyon nem mindegy.


Én beállítanék egy egészséges, első körben 1800-2000 kcal körüli étrendet és fogynék (ez nem sok étel, ekkora súlyhoz, mint neked van, nekem mozgás nélkül is iszonyúan kevés lenne, bár ez étrendfüggő). A mennyiséget (étel vagy inkább mozgás) a fogyási tempó alapján változtatnám.


A takarítás inkább fáraszt s tuti sokakat éhesít, persze éget kalóriát, csak keveset. Plusz legalább hasznos és talán addig sem eszel. A séta jó, ha sok van belőle, szép tavasz van :).

Az összes nagy izomcsoportod megedzése jót tehet az anyagcserédnek, meg amúgy is. Persze a kicsiket se hanyagold el. Ami plusz izmocska feljött a súlyod cipelése miatt, az maradjon meg akkor is, ha lemegy a zsír, de növelni se lenne rossz, bizonyára, kezdők akár még kalóriadeficitben is összehozzák.


De ha túl keveset eszel vagy túl kevés fehérjét, akkor izomból is többet vesztesz, mint ami elkerülhetetlen.

S nem jó étrendből nagyon kevés, az mindenféle tápanyaghiányt okozhat, ha ilyen utakra lépsz, legalább szedj vitaminokat és ásványi anyagokat.

2016. ápr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fogsz fogyni ìgy. Rendesen összeàllìtott ètrend kell, es mozgás. Mozgàssal eleinte csak óvastosan a nagy tùlsùly miatt. Azokat meg hogy "kevesebbet" eszek, meg "kistànyèrral", stb, felejtsd el, azok nem mèrtékegysègek.
2016. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Én a kalória számolást ajánlanám neked, nekem ez vált be a legjobban. kaloriabazis.hu Itt meg tudod nézni miben mennyi kalória van és a tápanyag elosztást is. De ahhoz tudni kell valami mértékegységet (hány gramm a kaja).


Sok sikert! :)

2016. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!