Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Genetikailag széles a csípőm...

Genetikailag széles a csípőm és úszógumira, lábra és fenékre hízom. Elég kellemetlen mivel férfi vagyok. Véleményetek szerint hogy faraghatnék le belőle? Kardióval is próbálkoztam edig 1hónap alatt diéta mellett nem sokat segített. Lehet idő kell.

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Futás, úszás, bicikli. Nem lehetetlen leadni, de nem diétázni kell a sport mellett (!), hanem ésszerű étrendet követni.
2010. dec. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom, akinek ilyen testalkata volt, mint neked. Már nem járunk évek óta, szóval nem látok bele annyira, hogy mit csinál, de sokkal egészségesebben eszik, a felesége diétázik, mert cukros, gondolom az ő étrendje is hasonló és újra elkezdett vívni, azóta nagyon jó formában van.
2010. dec. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen nektek:)
2010. dec. 11. 12:15
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Nézess hormonszintet andrológusnál, mert a tesztoszteron:ösztrogén arányoddal van baj.

tesztoszteron termelést fokozó táplálékkiegészítőket mindenképpen ajánlok, persze sport mellett.

2010. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
erre nem is gondoltam volna:)köszi
2010. dec. 11. 16:53
 6/11 anonim válasza:
Napi 20perc futás és kiegyensúlyozott étrend egész jól műkszik ezekre a területekre!;) Kitartás!
2010. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Krisz85 ***** válasza:

Egyrészt endomorf testalkat vagy főleg.


Nézz utána google segít hogy mi az......


Aztán nem kéne feladni, feltehetően az intenzitás jó, és aerob edzés nem kardió. A kardiótól nem fogsz úgy zsírból fogyni mint az aerob edzéstől. A táplálkozásodat is újra kéne szabni. Küldj mailt segítek én is endomorf vagyok amúgy.


Az biztos, hogy a max pulzusod 50-70 % á kéne heti min 3x 1 órát edzeni, és abból is egy alkalommal inkább 70-80% on, de akkor kevesebbet pl 40 percet, de írj mailt, megbeszéjük.


üdv Krisztián

2010. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Krisztián!


Nem csak endomorf vagy, de buta is.

Honnan veszed, hogy Neked tanácsokat kellene osztogatnod, ennyi tudással a kis endomorf fejedben?

Ezt az aerob/ kardió témát, meg a pulzusszám szerinti zsírégetést kicsit értékeld át, mert inkább csak magadat égeted vele, mintsem zsírt.

Különben ez a "vak vezet világtalant" típikus esete....

2010. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Krisz85 ***** válasza:

Mondjuk talán, mert 4 éve versenyszinten edzem MTB és országúti versenyzem?! hmmmmmm? és talán mert mondjuk előtte 4 évig testépítéssel is foglalkoztam, és talán mert kisebb Szabó Ervint összehozhatnék a tonnányi szakirodalomból amit már elolvastam a témában, továbbá mert 162 cm re 95 kiló voltam 35 % os testzsírral amikor elkezdtem edzeni bringára 4 éve?!


Ennyi a vak vezet világtalanról........

2010. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2010. dec. 15. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!