Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a hasból lefogyas...

Hogyan lehet a hasból lefogyasztani a hájat?

Figyelt kérdés
és hogy lehet "egészséges táplálkozással" fogyni? Az "egészséges" alatt mit kell érteni? Ui a legtöbb élelmiszer hozzáadott káros anyagot vagy permetezőszereket tartalmaz. Milyen módon tudnék egészséges táplálkozással tartósan lefogyni?
2016. ápr. 6. 04:18
 1/3 anonim válasza:
Csak hasból nekem soha nem sikerült,másnál sem hallottam ilyet de ha te meg tudod csinálni akkor felfedezted a csoda módszert :) egészséges étkezés,minél kevesebb zsír,cukor,adalékanyagok,mérgek,rossz szénhidrátok,még ide sorolnám a pékárúkat,gyümölcsöt délután én már csak nagyon ritkán eszek,gyümölcscukor és erjedése miatt.a lehetőségekhez képest meg kell válogatni mit eszik meg az ember,mivel minden hulladékot eladnak élelmiszer név alatt.és ehez jön még a mozgás,nem muszáj azt sem túlzásba vinni,hacsak nem versenysportról van szó.
2016. ápr. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egészséges étrend: minél kevesebb műkaja. Teljesen kizárni nem tudod, de elég rendesen le lehet csökkenteni. Ne vegyél készételeket, hanem te készítsd el!

Emellett figyelj oda a megfelelő makró bevitelre. Vigyél be elegendő fehérjét, a szénhidrátot csökkentsd, a gyors felszívódásúakat zárd ki! Illetve fontos még, hogy kalóriamínuszban légy!

Ezt spékeld meg heti 3-4 aerob edzéssel, és heti 3 súlyzóssal!

Helyi zsírégetés nincs, tehát lehet, hogy onnan fog utoljára lemenni, de előbb-utóbb sorra kerül.

2016. ápr. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
t. vera örömmel látom valaki hozzáértő is foglalkozik a fogyisokkal :) (üdv egy testépítő kategóriás:))
2016. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!