Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az edzésterv megfelelő egy...

Ez az edzésterv megfelelő egy 110 kg-os nőnek?

Figyelt kérdés

guggolásból felugrás 2*30

széles terpeszben guggolás 3*12

kitörés 3*20

csípőfeszítés földön 3*15

hasprés 3*20

ferde hasprés 3*20

fordított felülés 2*20

vállból nyomás kézi súlyzóval 3*12

evezés kézi súlyzóval 3*10


kezdő vagyok, de megbírom csinálni, kezdetben heti 3-szor, majd heti 5-ször csinálnám.


2016. ápr. 7. 15:34
 1/10 A kérdező kommentje:
persze figyelve az étrendre is.
2016. ápr. 7. 15:35
 2/10 anonim válasza:

Ha kezdő vagy miért találsz ki magadnak hülyeségeket, helyette inkább néznél utána mit kell csinálnod.

Nos, legelőször.. az életmódodat kell gyökeresen megváltoztatnod. KEZDVE AZ ÉTELLEL. Mivel gondolom attól híztál meg így. A diéta az ami legfőképp számít, és utána csak a sport. Amiket leírtál neked nagyon nem kellenek.

Szóval amit tegyél :

1. Normális egészséges étrendet összeállítani, megfelelő kalóriamennyiséggel.

2. Hagyd ezeket, és helyette heti 3x menj el sétálni 1 órát. Később kocoghatsz is.

Sok sikert!

16/F

2016. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem egy egész nap a tv előtt ülő típus vagyok. egész nap mozgásban vagyok, sétálok, biciklizek rengeteget, én ezektől biztosan nem fogok lefogyni soha.
2016. ápr. 7. 15:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Az étrend az alap, ha fogyni akarsz.

A gyakorlatok közül nem ismerem mindet, de pl. hiányzik a bicepsz. Ha már edz az ember, edzzen mindenre, legjobb alapgyakorlatokra koncentrálva, heti 3 teljes testes edzéssel.

A felugrás nekem nem menne 65 kilósan sem, de te érzed, mit bírsz, bár nagy felesleggel különösen nem ajánlatosak az ugrálós dolgok, ahogy a futás sem.

Az általam is ismert gyakorlatok (a leírtak zöme) teljesen jók, de kell bicepsz és tricepsz és mell is. Hasizomra nem kell ennyi, nekem a láb is sok lenne, főleg teljes testes edzésben.

2016. ápr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

es mit eszel melle?


ez a gugolasbol felugrast inkabb ne csinald 100+ kg-val.inkabb allo vadlit csinalj. nem terheli a terdizuletedet.

2016. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#2: Gondolom, ha már edzeni akar s a has és láb mellett még hát és váll is van a tervei közt, akkor izmosodni is szeretne, ahhoz pedig teljesen jó a megközelítése, csak lásd az előző hozzászólásomban írtakat. Én anno napi 3 órát sétáltam, tempósan, szintkülönbséggel, gyakran súllyal (bevásároltam 10 kilót a zöldségesnél s felvittem a hegyre :) de hétvégén teljesítménytúrát nyomtam), abszolút semmit nem ért fogyás terén. Nem is vártam el, ha egyszer sokat ettem.
2016. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jò ètrend mindennek az alapja. Ezutàn mivel fogynod kell, kellene kardió edzès, nem csak az àltalad felsoroltak. Formàsodni jò a terved, de neked először fogynod kell, majd csak utana formàlòdni. Ezt èrtsd meg. Csinaljatsz te bàrmilyen gyakorlatot, ha az etrended rossz, illetve amìg jelenleg el vagy zsírosodva, kàr formàsítani.
2016. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ha egész nap mozgásban vagy akkor meg vegyél vissza a kajálással.. ennyi
2016. ápr. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyit mozogsz kis diéta kell csak, csak azt nem értem, ha valaki állítása szerint egész nap mozog, akkor hogy sikerül magára ennie egy laza 50 kilós túlsúlyt?
2016. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Becsülendő a lelkesedésed, de olyat csinálj, ami nem terheli meg a lábaidat, különben úgy jársz, mint anyukám. Bár neki kisebb volt a testsúlya - nem sokkal, de 90kg fölött volt (nem tudom, te milyen magas vagy, ő alacsony) -, de a terhelés miatt a lába bánja, még a lábfeje is szétment. Az ugrálást én még hanyagolnám.
2016. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!