Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől feszesebb lesz a combom/...

Ettől feszesebb lesz a combom/fenekem?

Figyelt kérdés
Ha minden nap 1 órát biciklizek az mennyire formálja a combot, feneket? Mennyi idő alatt látszana a hatása?

2016. ápr. 11. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Feszesebb ugyan lehet, de formálni nem nagyon fogja. Megfelelő étrend mellett, minimálisan segíthet a fogyásban, de a formát az izmok adják. Egy szép formás lábhoz-fenékhez súlyzós edzés is kell. Én súlyzós edzést ajánlanék kardióval fűszerezve.
2016. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

kezdj el mindennap gugolásokat csinálni... ha eddig nem csináltad, lehet nehézkes lesz. De annyit csinálj először amennyi jól esik, majd néhány naponta növeld a gugolások számát, ahogy érzed.

Én 20-szal kezdtem, ma már 120 nál tartok / nap. Eleinte, izom lázam volt,... de szép lassan növeltem .

Első nap 20-at csináltam.

És mára már úgy érzem hogy a 120 az kényelmesen lemegy, jah persze nem egyszerre ... 20-as szériákkal. két széria között kis helyben fútás, vagy ugárlókötelezés.

NA EZ százszor jobban formálja a feneked meg a combod, mint a biciklizés!!!


Hátása: Nyilván egyéntől függ. Nekem már most látszik a fenekemen és a combomon , hogy alakulgat. De mondjuk én régebben versenyszerűen futottam... tehát inkább a mély álomból felkellett keltenem azokat az izmokat ... most hogy újra rendszeresen mozgok kevés idő után is én már látom a változást!


Sok sikert !

2016. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

az előttem szólóval értek egyet!


Teljesmértékben , gugolás minden formája a legjobb !!!


[link]

2016. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!