Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172 cm és 58 kiló vagyok,...

172 cm és 58 kiló vagyok, sokat fogytam,90 kilóról indultam. Jórészt diétával fogytam. Főleg a combom és a fenekem nagyon puha, zsíros. Hogy tudnék feszesebb lenni?

Figyelt kérdés
Vettem egy steppert, ha napi 30 percet taposom, lesz eredménye? Nem szeretnék izmos lenni, mert félek, hogy akkor vastagodna a combom, pedig így sem vékony. Inkább zsírt szeretnék égetni.
2013. márc. 28. 09:26
 1/6 anonim válasza:
A stepper nagyon jó, de azért ne vidd túlzásba! Ha zsírt akarsz égetni, akkor menj el futni vagy valamilyen komolyabb sportra.
2013. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszed, hogy nem könnyű izmot felszedni és megvastagodni?

Keress rá pl. Péntek Enikőre, jó kis combi gyakorlatai is vannak, a feszességet azzal lehet elérni, plusz normális étkezéssel.

2013. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Járj konditerembe! A legtöbb helyen vannak edzők, tőlük tudsz tanácsot kérni, nagyon szivesen segítenek ingyen és bérmentve ;)

Én nagyon sokat taposóztam, negatív guggolás és lábbal hátratolás.... Mostmár, hogy diétával ilyen csodás eredményt értél el, ideje lesz kis izomedzésre rámenni ;)

Gratulálok a szép eredményhez, jó edzést kívánok! ;)

2013. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, kedvesek vagytok! Sajnos két pici gyerekem van, nem tudok tőlük eljárni sem edzőterembe, sem futni, ezért is vettem ezt a steppert. Remélem segít majd valamiben :-)
2013. márc. 28. 20:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az nem sajnos, hogy gyerekeim vannak, az a sajnos, hogy nem maradnak el senkivel :-)
2013. márc. 28. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Csinálj guggolásokat (zárt lábbal,terpeszben,ugrásokkal,egylábon,stb. van millió verzió a neten),kitöréseket (előre,hátra,oldalra,szintén ugrálva,keresztbe,stb. erre is keress rá),olyan combod és feneked lesz tőlük hogy diót lehet majd rajta törni! :D Ha meg veszel egy 5-6 kilós súlyzót is azt is beépíted az edzésedbe akkor még hatékonyabb lesz.
2013. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!