Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Saját fogyókúrás blog képekkel...

Saját fogyókúrás blog képekkel, szerintetek van benne potenciál?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy újra elkezdtem az új életmódot (direkt nem fogyókúrának hívom). Kb 3 éve vezettem egy blogot napi rendszeressèggel. Képek a test változásáról, mérések, statisztikák. 20 kilót leadtam akkor.


Visszaszedtem... egyetem...


Most újra elkezdeném és az érdekelne érdekelne valakit egy online ú.n. ismeretlen társ? Van erre ma potenciál?


Ha bárkit is érdekelne a blog címe és ha csak egy kis motivációt is tudna belőle meríteni hogy elkezdje vagy folytassa a sportot, egészséges életmódot már megérte nekem is hogy blogot vezetek. ;)


Off: Mialatt megírtam a szöveget már 100 kalóriát letekertem. Blogon fent van minden edzésterv, étrend, meg a többi hasznos dolog. :)


2016. ápr. 12. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mostanában ezzel kezd telítődni a piac, kell egy nagyon erős, népszerű stílus hozzá, illetve, ha brand-et építesz magadból az hasznos lehet, saját arculat és mindehol ott lenni, face/tumblr/insta/twitter, nem elég egy blog.hu-s cím, nyilván a saját honlap az alap, minimum wordpress, de esetleg saját domaint is regisztrálhatsz. Persze csak ha komolyan gondolod, egyébként, mindegy mit csinálsz.
2016. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én szívesen olvasnám :)
2016. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, engem nagyon érdekelne!
2016. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!