Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet nassolni ami nem...

Mit lehet nassolni ami nem hízlal és viszonylag olcsó is? Mit falatoztok ha rátok tör a rágcsálhatnék?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 12:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Tiltott, ha ugy hatarozod el te.

Szerintem jobb mindenbol enni egy-egy keveset. Nem hogy ezt meg amazt nem szabad, vagy tiltva van...!

Persze a zsirosabb eteleket, edessegeket amennyire lehet mellozni kell, csak nagyon keveset ajanlott fogyasztani beloluk, ha nincsenek teljesen kerulve.

Nem latom ertelmet a szigoru dietaknak. Ugysem fogod tudni betartani amig elsz.

A szigoru dieta utan, ha elkezdel normalisan enni (nem zabalni), a kiehezett szervezet elkezd raktarozni, es rovid idon belul viszahizod az egeszet, majd rajossz hogy csinaltal egy nagy semmit, kinoztad magad hiaba.

Hogy direket a kerdesre is feleljek, nassolasnak amennyiben lehet a friss, nyers zoldseget, gyumolcsot valaszd; egyeb variansok: sotlan mogyoro (ha sos csak nagyon keveset), nehany szem dio, kukoricapehely,yoghurt, dietas keksz teaval, kulonfele salatak, fott zoldsegek (peldaul sargarepa, zeller, petrezselyem).

Ha meg az egeszsegi allapotod megengedi, nem tilt meg toled senki, hetene egyszer (peldaul) egy szelet tesztat vagy tortat.

Sok sikert! :)

2010. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a puffasztott kukoricapehely, "puki" nem annyira hízlal, 50g 90 kcal az írás szerint, de az az 50 g nem is olyan kevés szemre, egy zacskónyi!
2010. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Jahát, ha csak a kcal-t nézed... És neked mennyire sikeres a fogyókúrád? :D
2010. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
13:25 nek teljesen igaza van. Én is megeszek hetente 1x mondjuk kis édességet, és fogyok! Ha kezdesz mindenről lemondani bególyózol. ezért vannak az éhségrohamok, ugyebár.
2010. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
welness kekszet^^ vagy másfajta diétás kekszet, gyümölcsöt... de néha azért én is megengedek magamnak egy kis chipset vagy csokit :D
2010. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%

Akik itt folyton osztják az észt, hogy mi hogy hizlal meg hány kalória, tuti este meg telezabálják magukat.

fogjátok már fel, hogy nincs hizlaló étel!!!!!!!!!!töröld ki ezt a beidegződést magadból!!!!!

Én folyamatosan diétázok, de mindent eszek, nincs tiltólistám. Igen, fehérkenyeret is fogyasztok, csak figyelem, hogy miből mennyit viszek be. Ami a legérdekesebb, hogy így is fogyok. 80 kg-ról 57-re fogytam le, tehát tudom miről beszélek.

Ne vonj meg semmit sem magadtól, mert azzal halálra ítéled a diétád!!!És még annyit hogy legyél türelmes.

2010. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

14:04-esnek!

Mennyi idő alatt fogytál ilyen sokat?

Nekem 25 kilótól kell megszabadulnom!

Egy két jó tanácsot szívesen elfogadnék... :)

Mert neked már sikerült!

2010. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

biokölesgolyó nagyon jó chips helyett


egyébként a kukorica tényleg hízlal, de nem annyira, mint a süti, a chips és a kóla

2010. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
1 év alatt fogytam le.
2010. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
29%
A disznókat is kukoricával hízlalják...
2010. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!