Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb fogyókúra?

Melyik a leghatásosabb fogyókúra?

Figyelt kérdés

Rengeteget fogytam, mégsem látszik igazán, pedig a fogyásom oka a versenyszerű sportolás, szóval legjobb reményeim szerint izmot nem veszítettem, mert erre próbáltam odafigyelni. Most 163cm/55-56kg vagyok (magamat mégis itt-ott löttyedtnek látom), ebből mindössze 4-5 kkilót szeretnék leadni, vagy legalábbis elérni egy olyan eredményt, hogy eégedett lehessek magammal.

Minden nap tornászok, ha épp aznap nincs edzésem. Ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsokat kérni, hogy mi a legideálisabb formálógyakorlat, ami megteszi a hatását?

Illetve ti mit ennétek a helyemben egy nap?

Kérlek, akkor válaszoljatok, hogy a dolog már egyszer bevállt, mert mindenféle butasággal nem szeretnék ártani a szervezetemnek, pusztán szeretnék sportolóhoz méltóan kinézni, amire itthon kell egy kicsit rásegítenem.



2016. ápr. 13. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Napi 4x étkeztem, vacsorát nem hagytam túl későre, naponta 3l vizet megittam, annak a fele mindig citromos víz volt, azt délelőtt ittam. Tízóraira fél kiló epret meg szoktam enni, reggelire zabkását ettem ha otthon voltam, kollégiumban azt ami a tízórai volt. Iskola után járok heti kétszer konditerembe, ahol mell-törzs napom vagy láb-kar napokat tartok sok sok kardióval. Edzés után igyál sok vizet mert kiizzadsz sok vizet. Naponta ha tudsz kétszer menj el nagy wc-re, hogy fokozatosan ürüljön a bélsárad és felgyorsuljon az anyagcseréd, így a fogyást is elősegíted. Gyümölcsnek szuper az alma, málna, ananász, banán csak ne este, magvak. Anno 20 kilót adtam le így enyhe túlsúlyból. Különböző okok miatt visszaszedtem mert elhanyagoltam magam, de most újra ezt csinálom. Sok sikert neked!
2016. ápr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attol fugg mi az a versenysport. mert ugye aki hosszutavfuto az biztos nem fog soha szep kerek fenekel rendelkezni.
2016. ápr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos több helyen olvastam, hogy reggel az ember rosszabbul reagál a szénhidrátra, így biztos ami biztos én inkább megvontam magamtól így egy napi étrendem így néz ki:

reggel 7:00: 4 tojás+zöldség

11:00: rizs+csirke+zöldség

15:00: ugyan az

18:00: fehérje turmix

21:30: túró (itt kicsit változik az időpont, mindig lefekvés előtt 1 órával eszem)

Nekem ez a diétás étrendem, amikor tömeget növelek, akkor étkezésenként több rizst eszek, és este a fehérjéhez még rakok zabot is. Ezeket elolvasnám a helyedbe:


[link]


[link]

2016. ápr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg kérdés, mi az a versenyszerű sport. Mert ha például futás, vagy bringa, ezek bizony nagyon izomgyilkosak tudnak lenni...


Ilyenkor, amivel segíthetsz: megfelelő fehérjebevitel (ez nálad 11 gramm/nap), és súlyzós edzések, heti 3, teljes testre.

2016. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek ment a zöld pacsi. Kosárlabdázom
2016. ápr. 14. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!