Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mennyit és mit ettetek ma?

Ti mennyit és mit ettetek ma?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 18. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én mindig azt eszek, amit anya főz. Ma pl sült tarja volt rizzsel ebédre, reggelire péksüti, vacsorára meg tejbegríz...igazat megmondom, próbálok fogyózni, eszek mindenből, de jóval kevesebbet :)
2016. ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Én ettem egy kiflit vajjal sajtal paprikával. Ettem egy egész fagyasztott pizzát. Húslevest. Zabkását. Egy kis bacon szalonnát meg pár kocka húst. Meg egy pudingot.
2016. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
reggelire 2 abonett kenyér, sajt, 1 paradicsom, szalámi és kávé. Ebédre rizs és kefíres hal, meg nasinak egy kis csoki, vacsora....háát elmúlt 6 óra úgyhogy max még egy alma, ha éhes lennék
2016. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
te mi finomat ettél? (előző)
2016. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Reggelire tejeskávèt ès egy pirítost, tízóraira ès uzsira szendó tk kenyèrből, ebèdre krumplipürèt s tèsztát vacsira 8 kor majd 1 almát
2016. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Reggelire egy natúr joghurt natúr lágy zabpehellyel, rá a vitaminok és egy kávé; tízóraira házi készítésű mindenmentes zabkeksz, ebédre hal, vegyes saláta és egy kevés bulgur. Uzsira kivételesen egy nagy alma meg egy nagy grapefruit ment le, futás után egy adag fehérje, vacsira szerintem saláta és light mozzarella meg egy kevés túró lesz majd, a másik opció a joghurt, sovány túró és egy kanál mindenmentes lekvár keveréke. Általában szoktam kicsit bűnözni napközben, ma nem sikerült hál'istennek. 24N
2016. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok krumplis tèsztát*
2016. ápr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
1 liter kávét, 3 sört, egy vajaszsemlét. (ma már nem fogok enni) 21F
2016. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Reggelire 2 szelet light toast kenyérből pirítós, sonkával, sajttal, zöldségekkel. Tízóraira "diétás" gofrit sütöttem(cukor nélkül, zab+tk lisztből, proteinnel), norbi update vaníliás pudinggal,dióval és gyümivel körítve. Ebédre tökfőzelék és sütőben sült bőr nélküli csirke felső comb, egy kis csemege ubival. Vacsira pedig ezt a liszt és cukormentes túrógombócot fogom elkészíteni: [link]
2016. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ebéd előtt sült tojásfehérjét ettem, kávét, pár gramm házi csokit és ecetes céklát.


Ebédre zöldborsófőzeléket ettem sajtos sült tojáshabbal (egyszerű és finom étel :D), egy kis magkenyeret s egy csomó kávét tojástejjel s egy darab házi csokival.

A párom kivételesen hozott banánt, annak nem tudtam ellenállni s eme cukorevés jegyében betoltam egy kis kupac fagyasztott trópusi multivitamin italt is, ami finom s fagyasztva egész jó kis élmény.

Aztán olykor lementem a konyhába s ettem ezt-azt, medvehagymás rántottát, palacsintát...

Végül kis ebédmaradékkal s további palacsintákkal (némelyik diós volt, a kedvencem), kávéval zártam a napot. Ez az imént volt.

Most nincs itthon evőzöldség (a nyersnek valót nevezzük így), csak egy kis kápia paprika, abból azért haraptam.


Szolidabb is lehettem volna, mert az elmúlt napokban bőven túlettem magam s ilyenkor nem vagyok éhes, de most így jött ki. Nem baj, holnap is tart még a jóllakottságból.

Kb. 1450 kcal, 84g fehérje, 57g ch, 91g zsír.

Nem ideális, de megteszi, főleg az elmúlt napok után. Az édességek elhagyásában olyan csapnivaló vagyok, mint mindig... De ez legyen a legnagyobb bajom.

2016. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!