Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1200 kcal naponta az jo ebben...

1200 kcal naponta az jo ebben a korban? (fogyokurázom)

Figyelt kérdés
15/l 20 kg felesleg van rajtam
2016. ápr. 19. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó, ha tényleg van annyi túlsúlyod. Azért írd ide, hogy hány centi vagy és hány kiló.
2016. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, mennyit mozogsz, mennyire vagy aktív? 1200 kalória lehet ultrakevés is, de ha egész nap csak heverészel, akkor akár sok is. No és nem mindegy, miből szeded össze.
2016. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk a kalóriaigényed. Nekem ez mozgás nélkül is koplalás lenne ekkora felesleggel, nem is bírtam az 1300-at úgy... De van, aki igen.


Szerintem klasszisokkal jobb, ha többet eszel és többet mozogsz.

2016. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
157cm és 72 kg vagyok. heti 3x1.5 ora foci edzés, bicajjal járok mindenhova napi kb. 6-7 km összesen. + itthon is szoktam kint az udvaron mozogni, de az már nem olyan intenziv. Amugy most már nagyon odafigyelek mit eszem, sok fehérjét stb., tehát egészséges cuccokat fogyasztok, csak viz, nincs cukor...
2016. ápr. 19. 20:13
 5/7 anonim válasza:
Én is 1200 kalóriás étrenddel próbálkozok, ma kezdtem. 17 éves lány vagyok (74kg). Szerintem igy fogyhatsz, én is próbáltam ezt a módszert korábban csak nem sokáig de most szeretném csinálni hosszú távon is. Sok sikert!:)
2016. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amiket írsz, az jó. Ezzel együtt is picit keveslem a kalóriamennyiséget, de alapvetően az a fontos, hogy jól érzed-e magad így s beviszed-e, amit kell, lehetsz igen takarékos szervezetű valaki, akinek ennyi is elég.

Sok sikert!

2016. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a biztatásokat! :)
2016. ápr. 19. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!