Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezeket csinálom, fogyhatok...

Ha ezeket csinálom, fogyhatok 5 kg-ot?

Figyelt kérdés

Most az ünnepek alatt felszedtem magamra 5-6 kg-ot, amit le szeretnék adni. Szünet van a suliban, de egyébként ezeket csinálom: Heti 4-szer valamilyen órára (vagy a suliba vagy a fitneszterembe) járok, és szeretném magam rászánni a futásra is. A kicsit zsírosabb kajákról szeretnék lemondani. Gondoltam, hogy koplalok, de nem hinném, hogy jót tenne. A késői vacsora is kimarad, almát, meg salátát eszem estefelé, ebédet normálisan, meg suliban uzsonnát, de mást nem. Vagy ugyanúgy gyümölcsöt napközben.


14/L 170 cm, és 65 kg. (Egyébként nem igazán látszik rajtam a felesleg, mert eloszlik, csak nálunk genetikailag ilyen. Ezért is tornázok sokat.


2010. ápr. 6. 20:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg most jön a tollas szezon, azt mindig csinálom nyáron :D
2010. ápr. 6. 20:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valóban az ünnepek alatt szedted fel a felesleget, de az ünnepek után uyganúgy éled az életed, mint előtte, akkor egyébként is lemenne...
2010. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen erre már én is gondoltam, csak mivel olyan könnyen jönnek fel rám ezek a kilók, kicsit megijedtem :D
2010. ápr. 6. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!