Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs nagy akaraterőm, mindig...

Nincs nagy akaraterőm, mindig kell valami ami ösztönöz! Fogyni szeretnék! Diéta és edzés is menni fog, ha ösztönöz valami! Milyen bogyót, vagy valamit ajánlanátok nekem ami gyorsítja a fogyást?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok, és 54 kg! Nyárra, strandszezonra szeretnék 6-7 kilót fogyni!
2010. ápr. 6. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Beteg hisztis kis liba


160 centisen 48-ra akarsz fogyni ? Neked anyádék iszákosak vagy csak simán idegbetegek ? Miért nem törődnek veled s a kimosott agyaddal ?

2010. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez lenne az ideális testsúlyom a koromat is beleértve (20) és ha lenne mód képet is mutatnék, én nemvagyok magammal megelégedve! Nem esett valami jól a kommented, de ki hogy fogja fel...
2010. ápr. 6. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is pont ilyen adatom van mint tied 160/55kg 21/L vagyok, én se vagyok megelégedve az alakommal, RR add önmagaddal tornázom, még nem látszik az eredmény :((

Nekem hájas a hasam, narancsböröm a combom, belső comb is zavar!! Elhiszem h fogyozni szeretnél.

2010. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!