Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan fogyókúrát keresek ami...

Olyan fogyókúrát keresek ami megmondja h hétfőtől-vasárnapig mit ehetek, tudna vaki linkelni vagy írni ide egyet?

Figyelt kérdés
Az lenne a legjobb ha , tapasztalt diétát írna le valaki,,, :) de az sem baj ha nem .. csak ne nekem kelljen összeállítani :S :D
2010. ápr. 6. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
És legyen aki vállalja helyetted a napi fél óra mozgást,ugye?...
2010. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
90napos diéta. Azzal eddig minden ismerősöm fogyott aki csinálta.
2010. ápr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez való neked:

[link]

2010. ápr. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Dietetikusnak hívják, de diétázni és sportolni helyetted nem fog.
2010. ápr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
www.fogyokurak.hu
2010. ápr. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
csak összeállítani nem tudom , amúgy meg sportolok,,,,
2010. ápr. 7. 05:36
 7/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok lusta csak egyszerűan nem tudom hogy mit hogy állítsak össze !!!!!!
2010. ápr. 7. 05:38
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha divatfogyókúrát választasz (14 nap alatt -10 kg és társai), amik percre és grammra pontosan megmondják, mikor mit ehetsz, látványosak, de egészségtelenek, és utána visszajön az egész duplán.

Életmódot kell váltani, kiiktani a fehér lisztes, cukros dolgokat, zöldségeken, gyümölcsökön, tejterméken és fehér húson, halon élni. Ilyen étrendet senki nem fog neked készen szállítani, mint ahogy a nem fogyókúrás menüdet sem állítja össze senki, azt főzöl, amit akarsz vagy tudsz. Ez vonatkozik az új étrendre is, azt főzöl, amit akarsz, csak más alapanyagokat használsz.


Egyébként Pesten van egy Angyalok Konyhája nevű cég, mindent összeállít(ana), elkészít(ene), kiszállít(ana), de 1 hónapra annyiba kerül(ne), mint a havi fizetésem.

2010. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%
Azért menj dietetikushoz, mert ő tudja, hogy a te szervezetednek mi a megfelelő. Ennyire nem lehetsz hülye.
2010. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Dehogynem!

Majd itt szerinte egy válaszoló magasság , súly, életforma ismerete nélkül összeállítja neki a tutit...

2010. ápr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!