Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez az etrend nagyon rossz?

Ez az etrend nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Naponta eszek egy tonhal konzervet egy vagy ket narancsot es citromos vizet iszok meg nèmi csolit eszek nemtul sokat ezzel az etrendel fogytam le es tartani szeretnem a sulyom mert imadom igy a testem. Viszont ehes se vagyok es nem akarok mast enni mert mindenbe a kaloriat latom. Kb 4honapja elek ezen az etrenden
2016. ápr. 27. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem különösebben érdekel, hány év múlva halsz meg vitaminhiányban/anorexiában/szerv leállásban. 176 centisen, 32 kilósan feküdtem a kórházban közel egy évet. Eleinte én is ennyit ettem, amikor fogyni akartam.
2016. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A narancsban van vitamin
2016. ápr. 27. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:
út a halálhoz! hát sok sikert. válts NORMÁLIS ÉLETMÓDRA mert ez nem élet
2016. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Attol felek h akkor vissza hizok. De akkor ha tobb hust eszek zoldseggel nem hizok vissza es nem fog raktarozni a szervezet?
2016. ápr. 27. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod lebontani az izmaidat és tápanyaghiányokat összeszedni (s nem, egy narancsban nincs elég vitamin), akkor egyél rendesen.


Fejben meg kéne gyógyulnod, ha mindenben kalóriát látsz és ez még zavar is. Kalória kell, azzal működsz, persze az üres kalória kevés lenne. Az ételeid nem rosszak, csak nem elégségesek és koplalsz is.

2016. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszolat igazatok van.
2016. ápr. 28. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!