Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felkarból egy nő hogyan fogyhat?

Felkarból egy nő hogyan fogyhat?

Figyelt kérdés

Híztam 10 kg-mot. Azóta fogyózom, de fent iszonyú vastag lett a vállam és a bicepszem, amin háj van. Hogyan szedjem le onnan? Fekvőtámasszal?

Másik dolog, a melltartó oldalánál lefittyen egy kis húrka, hogyan szedhető az is le?



Köszi a válaszokat!


2010. ápr. 8. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A sok integetés is jó, de a fekvőtámyasz jobb, vagy a kézi súlyzózás.
2010. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Első hozzászóló te magadnál vagy? :D Küldd el súlyzózni, hogy legyen még vastagabb a karja???

Amúgy diétával és aerob edzéssel (futás, bicikli) lehet a zsírt leszedni, helyi zsírégetés nem létezik.

2010. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van félig: a súlyzás a legjobb. Nem leszel izmos, ne aggódj, nem lehet egy nő olyan könnyen kigyúrt, normális súlyzás mellett a kar csak fitté válik, nem izmossá !
2010. ápr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: Magamnál vagyok és Norbitól tanultam. :) Egy kilós súlyzóval lehajolni, térden megtámaszkodni egyik kézzel, másik kézben a súlyzót könyökből hátra fele emelgetni, úgy mintha lengetnénk, de nem lengetni, hanem lassan emelgetni, amíg nem kezd fájni. Nekem is löttyedt háj volt alul a karon, tapasztalatból beszélek.
2010. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van: én is a Norbi-féle súlyzózást csináltam, és nagyon szép lett a karom, nem vastagodott meg, hanem lement róla a felesleg és kifeszült szépen, nem volt löttyedt. Azért egy fél-egy kilós súlyzótól nem fog megvastagodni az izma, az csak formál és zsírt éget.
2010. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megfogadom. Még annyit kérdezhetnék, hogy ha nincs súlyzóm, a fekvőtámasszal ugyanazt váltom ki, nem?

Napi 20 fekvőtámaszra gondolok.

2010. ápr. 8. 12:37
 7/10 anonim ***** válasza:

mindenkinek igaza van :)


a súlyzósoknak annyiban, hogy ahhoz, hogy tónusba kerüljenek az izmaid és szépen formáltak legyenek, elengedhetetlen a súlyzós edzés. a nők valóban csak koksszal tudnak drabális izomkolosszusok lenni, ezért nem kell tartani a súlyzós edzéstől. ha nincs kézi súlyzód, megteszi egy-egy másfél literes ásványvizes palack vízzel teletöltve, de a fekvőtámasz is hatásos, viszont csak bizonyos izomcsoportokat mozgat meg és egy idő után hozzászokik a szervezet. ahhoz hogy ezek az izmok szépen látszódjanak is, muszáj valamilyen aerob mozgást végezned, másként nem fog elégni a zsírréteg. a legjobb, ha beviszel napi 1000-1200 kalóriát, hetente 3-4x negyven percet közepes intenzitáson futsz vagy biciklizel, és két alkalommal súlyzós edzést végzel. iktass be pihenőnapokat is. ha mindezt sikerül megoldani, akkor pár héten belül szép eredményt lehet elérni.

2010. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
napi szinten kocogok egy ideje.
2010. ápr. 8. 16:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs súlyzód, tölts meg egy ásványvizes üveget vízzel. Pl. De használhatsz mást is.
2010. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, már valaki írta , az lesz.
2010. ápr. 8. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!