Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 71kilós lány fogyhat kocogással?

71kilós lány fogyhat kocogással?

Figyelt kérdés
heti 3 alkalommal 20-30perc
2011. aug. 14. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

71 kg, de hány éves és hány cm magas?


kocogás helyett meg futás

2011. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

néhány tipp:

(anyám is fogyózik, nálad jóval nehezebb)

- kevésbé megterhelő mozgással kezdj! ha kocogsz, az legyen nagyon-nagyon lassú. helyette jobb túrázni, buszozás helyett gyalogolni... menni, menni, menni.

- ha már fogytál, mehetsz nagyobb tempóval.

- nagyon fokozatosan, apránként mozogj! szerintem heti 5-ször vagy mindennap kocogj, de kevesebbet. az hatásosabb. :)

- mozgás közben egyél nagyjából ugyanolyanokat, mint addig. persze kevesebb zsíros, sós dolog... de ne csinálj valami-specifikus étrendet, mert ha lefogysz és visszatérsz a régire, felszedsz megint egy csomót, szép lassan. (anyám ugyanúgy ugyanazt eszi, mint eddig, csak többet mozog, így nem tárolja el a dolgokat és elhasználja a frissen beszerzetteket.)


hirtelen ne fogyj! az csak vízveszteség.

meg ha csak úgy nekiállsz kocogni, megterheled a szíved, a lábadat, puff. óóóvatosan!

2011. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még valami: ne mérlegre állj hetente, mert abból ugyan nem látsz semmit. hanem próbálj ruhákat!!! sokkal nagyobb örömet ad, hogy "hú, be tudom gombolni" vagy "nem feszül az ujja, jé!", mint az, hogy "na, 20 deka".
2011. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
175cm
2011. aug. 14. 17:40
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor hány kilósan kezdjek kocogni?
2011. aug. 14. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
hát, próbáld ki, hogy bírod. egy hétig állj rá a mindennapi sok-sok sétára. ha bírsz többet is, kocogj nyugodtan. érezni fogod, mikor jó és mikor rossz.
2011. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan kocogj én 80kg kezdtem el kocogni és és 10 kg fogytam vele 2 hónap alatt na persze diétáztam is úgyhogy rajta irány futni
2011. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!